Image default
 
 

Ivan Kočner a jeho otvorený odkaz pre brata Mariana do Leopoldova

Ivan Kočner a jeho otvorený odkaz pre brata Mariana do Leopoldova
Ivan Kočner a jeho otvorený odkaz pre brata Mariana do Leopoldova
Arogancia SMERU sa zmenila na Liberálny trend

Slovenská republika za rok po vražde Jána Kuciaka a jeho priateľky zažila politickú a morálnu zmenu vo verejnosti. Dnes je už arogancia SMERU-SD postupne na vyhynutí a Liberálny trend je čoraz silnejší. Zvolili sme si aj historicky prvú ženu na Slovensku. Kiska zakladá novú stranu, s ktorou chce získať moc v krajine. Na svetlo sveta prišiel pojem Slušné Slovensko, ktoré na začiatku dávalo zmysel, pretože tak sa volali určité protesty volajúc e po spravodlivosti.

 
 

Dnes však “Slušné Slovensko” znamená akúsi značku, ktorú reprezentujú všetci liberáli, ktorí sú dnes akýmsi trendom pre voličov. Na stranu slušných ľudí sa postavili herci, hudobníci si ostatní umelci. Čo však v skutoční predstavuje krivka Slušného Slovenska ostáva neznámou.

Svojim spôsobom netreba zabúdať ani na novinárov, ktorí po smrti Jána Kuciaka začali čoraz viac vystrkovať rožky. Svojim spôsobom smrť Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej je ohavný čin, ktorý je potrebné potrestať áá, čo najskôr prípad vyriešiť. Žiaľ jednostrannosť je veľmi zlým novinárskym prvkom.

Tódová, Hanzelová, Kovačič, ale aj napríklad taký Sajfa jasne a identicky poukazujú, že sú čas od času nadmieru zaujatý. Preto San a Slovensku vytráca pojem kritického milénia, ktoré by fungovalo ak by neboli médiá tak jednostranné. Slušné Slovensko je tak značkou slušnej pravice, do ktorej patrí Čaputová, Kiska, Poliačik či Matovič.

Ivan Kočner a jeho otvorený odkaz pre brata Mariana do Leopoldova

Hlavným obvineným je aj podnikateľ Marián Kočner, ktorý bol momentálne umiestnený do cely pri bežného zadržania v Leopoldove. Monika Tódová vyspovedala brata Mariána Kočnera, ktorý si praje, aby objednávateľom vraždy Jána Kuciaka nebol jeho brat Marián.

   

Brat Ivan Kočner v rozhovore priznáva, že sám mal tu česť byť vo väznici v Leopoldove. Ivan Kočner spolu s režisérom Dušanom Trančíkom nakrúcali dokumentárny film Papierové Hlavy. Práve väznica v Leopoldove bola hlavným motívom tohto dokumentu.

“Tie dvere nemajú kľučku zvnútra a bola to najdlhšia polhodina akú si viem predstaviť v mojom živote. Proste komu sa tam void dobre, kto si môže povedať, že mu je dobré vo väzení. Podľa mňa nikomu. To nieje dobra situácia” hovorí otvorene brat Mariána Kočnera Ivan, ktorý si spomína na Leopoldovskú väznicu
Na otázku či ma jeho brat šancu, či sa brat Ivana Kočnera dá napraviť Ivan Kočner odpovedal, že napraviť sa dá veľa vecí.
“Život sa nedá vrátiť nikomu. Vyhasli 2 nevinné životy, a to sa nedá opraviť nijakým spôsobom”

Na otázku prečo nechal pozdraviť Ivan svojho brata odpovedal jednoducho
“lebo je to Brat”

celý rozhovor tu

Ivan Kočner a jeho otvorený odkaz pre brata Mariana do Leopoldova

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=_PoGHJc8U1A

 

Súvisiace články

Prezident Kiska na prezidentskom summite V4 urazil Rusko

Andrej

Podľa Nicholsonovej sú voliči Harabina a Kotlebu pomýlení ľudia

Andrej

Dzurinda: Štáty ktoré nesúhlasia s prerozdeľovaním porušujú pravidlá..

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..