">Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA | PICUS Capital
Image default
Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA

 

Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA
Ján Slota: Všetko zlo pochádza z USA
 
 
 
 

Práve týmto politikárčením sa dostal Slota do mnohých slovných potýčok. Mikuláša Dzurindu nazval v relácii o 5 minút 12 “Malý krpatý Dzurinda” a Františka Mikloška v parlamente “Diablov Syn. Slota si tak isto zachoval svoju popularitu na národnom cítení. Tak isto často riešil problematiku maďarskej menšiny na území SR. Slota bol a je búrlivákom v politickom, ale aj súkromnom živote. Získal licenciu leta na malých motorových lietadlách, a tak isto miluje drahé autá, ktoré osobne vlastnil.

Po politickej kariére je Slota občas pozývaný do rôznej diskusnej relácii, kde má možnosť okomentovať súčasné dianie. Naposledy sme Slotu mohli vidieť v Diskusný klub Extra plus. Kde diskutéri komentovali na tému “Spôsoby ukrajinská kríza plznovú ropnú krízu. Slota sa v tejto téme ostro vyjadril proti USA. Práve podľa Slotu všetko zlo pochádza z USA.

 
 

“ Politika je o peniazoch a peniaze sú o moci. A o to sa tu hrá. A všetko ostatné je blábol. Všetko zlo pochádza z USA. Tak, ako to skončilo v Tunisku, Líbyi, Egypte, Iraku, Sýrii to všetko má za následok táto agresívna teroristická politika USA. Tu si musíme naliať čistého vína a toto treba povedať. Tu je základ všetkého zla na svete! ” Povedal razantne a priamo bývalý líder SNS Ján Slota.

Netreba zabúdať, že Ján Slota tak isto ako prvý poukázal na finančníka Georga Sorosa. Práve Slota si želal aby mal samotný finančík zakázaný vstup na územie Slovenskej republiky

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=T_S2g5ThIEM

Súvisiace články

Havran šokuje…Je Richard Sulík fašista?

Andrej

Ľuboš Blaha: Neverte Čaputovej, neverte progresívcom prečo?

Andrej

Podľa Prieskumu je Kiska najdôverihodneší politik

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..