utorok, 30 mája, 2023

Je Andrej Babiš bohatší než Donald Trump?

Posledné články

Je Andrej Babiš bohatší než Donald Trump?

Je Babiš bohatší ?
Je Babiš bohatší ?

Súčasný Premiér Česka Andrej Babiš patrí medzi najbohatších ľudí sveta.

Andrej Babiš je Slovákom žijúcim dlhodobo v Česku. Je Majiteľom globálnej spoločnosti Agrofert a taktiež založil v súčasnosti najsilnejšiu politickú stranu ANO. Na jednej strane milionár, ktorý by sa nemusel starať o nič na druhej strane kontroverzný politik. Politik, ktorý občas pripomína populizmom Roberta Fica. Vo svete Babiša spájajú s Donaldom Trumpom. Je to hlavne prezývkou, ktorú si vdaka úspešnej spoločnosti Babiš „zaslúžil“. Podľa časopisu Forbes je Andrej Babiš Český Trump.

Je bohatší Český alebo Americký Donald Trump?

Celková čistá hodnota majetku Andreja Babiša činí 4,1 miliardy dolárov. Ide o výpočet hodnôt firiem, pozemkov či bankových účtov. Majetok Andreja Babiša je v skutočnosti väčší ako u amerického prezidenta a realitného magnáta Donalda Trumpa. Andrej Babiš tak šokuje svojím majetkom a môže sa pochváliť, že predbehol aj takého velikána ako je Donald Trump. Celková čistá hodnota Trumpovho majetku činí 3,1 miliardy dolárov. Súčasný Premiér a šéf Agrofertu je od Amerického velikána bohatší o presne jednu miliardu dolárov.

AGROFERT Uspešná spoločnosť Andreja Babiša
AGROFERT Uspešná spoločnosť Andreja Babiša

Babiš bol donedávna za Trumpom

Andrej Babiš bol donedávna pre Donaldom Trumpom. V súčasnosti však v krátkej dobe navýšil Babiš svoj majetok v niekoľkonásobnej miere. Forbes majetok Babiša pred nedávnom hodnotil na 3,4 miliardy a majetok Donalda Trumpa bol vtedy omnoho vyšší ako teraz 3,5 miliardy.https://www.youtube.com/watch?v=Ej1hlQgwXcA

Trumpovi realitný trh poškodil a Babiš zbohatol behom pôsobenia vo vláde

Americkému prezidentovi v súčasnosti poškodil newyorský realitný trh, ktorý ho dostal na hranicu 3,1 miliardy. Trump zo svojho majetku stratil 400 miliónov dolárov. Na druhej strane sa Babišova darilo. Rapídne svoj majetok zvýšil až o 700 miliónov dolárov.Či si Donald Trump vráti reputáciu bohatšieho muža než Babiš sa uvidí v nasledujúcom roku. V súčasnosti sa však Ćeský Trump môže tešiť väčšiemu oveľa väčšiemu majetku

Český Trump je tak v súčasnej dobe bohatší ako originál USA Donald Trump

zdroj: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babis-prekonal-Donalda-Trumpa-Vazne-509197

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
Predchádzajúci článokMikuláša Dzurindu napadli na ulici
Ďalší článokAko si žije Igor Matovič?

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články