Svet

Je Čaputová agentkou Sorosa? Maďarské médiá ju tak označujú

Je Čaputová agentkou Sorosa, alebo iných protinárodných síl? Maďarské vládne média nevedia inak označiť Zuzanu Čaputovú ako agentku Sorosa. A zrejme to...

Napísal Daniel · 1 min read >
Je Čaputová agentkou Sorosa

Je Čaputová agentkou Sorosa, alebo iných protinárodných síl? Maďarské vládne média nevedia inak označiť Zuzanu Čaputovú ako agentku Sorosa. A zrejme to bude pokračovať, nakoľko Slovenská liberálna prezidentka odcestuje do Budapešti. Dnes o tom informoval portál napalete.sk.

Informáciu o tom, že Čaputová je agentkou Sorosa uverejnil maďarský denník Népszava. Pričom agentúra MTI informuje o tom, že Čaputová bola pozvaná prezidentom Jánosom Áderom. Ten ju príjme na Námestí sv. Juraja s vojenskými poctami.
Rokovanie prebehne v Sándorovom paláci a dotkne sa aj vysokých politických tém.
Podľa denníka Népszava, Čaputová koná v rozpore z krokmi maďarského premiéra Viktora Orbána. Čo tento denník značne znepokojuje.
Denník ju opisuje ako kandidátka ľavicovo liberálnej strany Progresívne Slovensko, aktivistku zanietenú ochrankyňu životného prostredia, ktorá kritizuje vládne kroky v Maďarsku a s obavami sleduje kroky maďarskej vlády.

Je Čaputová agentkou Sorosa?

Maďarský prezident Áder dúfa v pokračovanie dobrých slovensko-maďarských vzťahov, ako to bolo za úradovania prezidenta Andreja Kisku. Predpokladá konštruktívny dialóg a posilnenie vzťahov. Áder taktiež predpokladá, že sa bude pokračovať v už otvorených otázkach.
Maďarský denník Népszava končí článok s tým, že sa Maďarský premiér nestretne s Čaputovou, nakoľko tak nie je ani uvedené v oficiálnom kalendári.

Mnoho občanov na Slovensku kritizuje napojenie Zuzany Čaputovej na mimovládny a neziskový sektor. A to najme zo strany financovania. Čaputová je známa ako aktivistka ktorá pracovala pre neziskový sektor, a to konkrétne pre VIA IURIS. A práve tento neziskový sektor je financovaný nadáciou Slovenskej sporiteľni, Nadáciou ESET ale aj Americkou ambasádou.
Preto sú pochopiteľné obavy občanov.
No nezabúdajme na to, že prezidentskú kampaň Čaputovej financovala aj firma ESET, ktorá je podozrievavá z napojenia na tajnú službu CIA.

 

 
 
viaiuris
viaiuris

No hodnotovo je Čaputová na rovnakej línii ako George Soros. Obaja podporujú migráciu, LGBT, mimovládny sektor a enviromentalistiku.
Je teda Zuzana Čaputová na Sorosa a jeho finančný tok?

 


Zdroj:
napalete,sk
viaiuris,sk
Je Čaputová agentkou Sorosa

Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! Profile

One Reply to “Je Čaputová agentkou Sorosa? Maďarské médiá ju tak označujú”

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *