pondelok, 6 decembra, 2021

Je Igor Matovič vrah? Šokujúce úvaha poslanca Blahu vás dostane!

Posledné články

Je Igor Matovič vrah? Šokujúce úvaha poslanca Blahu vás dostane!

Poslanec NRSR Ľuboš Bláha svojimi statusmi na sociálnej sieti Facebook opäť svojský okomentoval súčasného premiéra Igora Matoviča. Blaha na začiatku statusu si dal otázku či je súčasný premiér Matovič vrah. Následne sa pustil do úvahy, ktorá premiéra Matoviča určite nepoteší.

Jednoduchá logická úvaha.
Najskôr fakty.

Zdroj: Seznam 

Slovensko má ďalšie obete koronavírusu – zomreli traja ľudia v Domove sociálnych služieb v Pezinku.

Blaha sa vyjadril k svojmu listu iránskemu veľvyslancovi. Zneužil pozíciu, reagoval Naď z OĽaNO

Zdroj: TASR/Pavel Neubauer

Anna Ghannamová, prezidentka Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb SR, dávno predtým žiadala premiéra Matoviča, aby spustil testovanie zamestnancov v Domovoch sociálnych služieb.

Matovič ju ignoroval.

Keby ju nebol býval ignoroval, traja ľudia dnes mohli žiť. Namiesto toho, aby si priznal chybu, obvinil z roznášania vírusu zamestnankyňu DSS, ktorá za nič nemohla.

Vyzval k verejnému lynču a v nadpise svojho hanebného statusu zneužil Dostojevského knihu Zločin a trest. Pri pohľade naňho väčšinu ľudí napadne iný Dostojevského titul… Pamätáte si, ako dva týždne pred voľbami opozičný poslanec Matovič so svojimi aktivistami pred Úrad vlády naskladal 5 tisíc sviečok?

Vraj za ľudí, ktorí „mohli žiť“, keby sme mali lepšie zdravotníctvo. V parlamente potom po vláde vrieskal, vraj sú vrahovia. Ak použijeme tú istú logiku, je Matovič zodpovedný za smrť troch ľudí z Pezinku? Nie v nejakej abstraktnej rovine, akože nedokáže vybudovať špičkové zdravotníctvo.

Ale v celkom konkrétnej rovine – že ako premiér ignoroval úplne logickú a urgentnú žiadosť Asociácie poskytovateľov sociálnych služieb na testovanie zamestnancov, ktorí sa starajú o tých – osobitne v čase koronavírusu – najzraniteľnejších.

Výsledkom sú traja mŕtvi. Ako by povedal Matovič – mohli žiť. Igor Matovič by premiéra, ktorý takéto niečo spáchal, celkom isto nazval vrahom. Zhodou okolností – týmto premiérom je on sám. Ešte raz sa pýtam – je Igor Matovič vrah? Ten pocit, keď okúsiš vlastnú medicínu, Igor.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články