Image default
Slovensko

Je Zuzana Čaputová financovaná z USA?

Je Zuzana Čaputová financovaná z USA?

Je Zuzana Čaputová financovaná z USA
Je Zuzana Čaputová financovaná z USA

Blížia sa prezidentské voľby a napätie medzi konzervatívcami a liberálmi sa stupňuje. Konzervatívci uprednostňujú Štefana Harabina avšak na druhej strane Bratislavská kaviareň preferuje Zuzanu Čaputovú. Ostré útoky zo strany liberálnych voličov môžeme vidieť práve na sociálnej sieti Facebook.
No sporným faktom kandidátov na post prezidenta je ich minulosť, odborná klasifikácia ale najme ich financovanie. Štefan Harabin si predvolebnú kampaň financuje sám. Pričom odmietol akékoľvek „kupčenie“ z hlasmi či podporu politických strán. Taktiež odmieta bilbordy alebo inú formu masmediálnej propagácie.

Maroš Šefčovič je výhradne financovaný zo zdrojov politickej strany Smer-SD. Na svoju propagáciu využíva internetovú displejovú reklamu ako aj bilbordy. Taktiež túto formu využívaj aj Milan Krajinak či Béla Bugár.

 

Je Zuzana Čaputová financovaná z USA?

Zuzana Čaputová politická kandidátka strany Progresívne Slovensko je taktiež propagovaná a podporovaná ako Maroš Šefčovič. No člen politickej strany Smer-SD Ľuboš Blaha prišiel s informáciou o tom skadial bola Zuzana Čaputova financovaná.
Ľuboš Blaha informuje o tom, že v roku 2016 Zuzana Čaputová prijala na svoj účet neuveriteľných 175 000 amerických dolárov. Čo je v prepočte 5 miliónov korún. Tieto peniaze mali pochádzať zo štátu USA presne z Kalifornie a to od rodiny Goldmanovcov. Goldmanovci sú zakladatelia nadácie, ktorá podľa slov Ľuboša propaguje:

.., aby propagovali liberalizmus, globalizmus, židovskú kultúru a tiež ochranu životného prostredia, pokiaľ je to v súlade s liberálnymi hodnotami.“

Ako sám hovorí, ak by tie peniaze prišli z USA tak by to bolo podozrivé. No od Americkej mimovládnej organizácie to nevyzerá podozrivo.
Ľuboš Blaha upozorňuje na to, že suma 175 tisíc amerických dolárov je príjem Zuzany Čaputovej za tri roky. Z videa Ľuboša Blahu je zrejmé že neverí tomu, že mimovládna organizácia poslala peniaze len tak za angažovanie Čaputovej v Peniznskej skládke. Ľuboš Blaha:

„.. a pomohla tým Matke Zemi premiestniť skládku z bodu X do bodu Y, lebo to zachránilo planétu.“

Údajne je Pezinská skládka zámienkou na financovanie prezidentskej kandidátky Zuzany Čaputovej zo Spojených štátov amerických.

Goldmanová nadácia! – Je Zuzana Čaputová financovaná z USA?

Vedenie tejto nadácie tvoria dvaja synovia a dcéra potomkov. A to John Goldman, ktorý pôsobil v kalifornskej politike v demokratickej strane. Taktiež jeho brat Douglas Goldman ako americký biznisman, ktorý sa angažuje v podpore židovskej diaspory. A potom Susan Gelman, ktorá sa angažuje v oblasti posilňovania židovskej identity. A údajná proizraelská lobistka.

Ale druhú čast tvorí najme Geoffrey Lanea, ktorý je aktivista ale taktiež aj novinár. A to novinár z britského Independent. Ľuboš Blaha:

„.. je novinár z britských novín independet, čo je ťažký neoliberálny plátok,..“

Taktiež členkami sú je aj Erna Witoelar (Fordová nadácia) a pani Yolanada Kakabadse (Iner- American Dialogue), ktorá sa taktiež pohybuje medzi mimovládnymi kruhmi. A tieto obe členky sú silné liberálne osobnosti vo svetovej politike a hnutí aktivistov.

Ľuboš Blaha:

„Čiže v skratke, Goldmanovu enviromentálnu cenu udeľuje partia kovaných neoliberálov, prepojených na americké vládne kruhy, ktorá sa v prvom rade orientuje na hodnoty biznisu liberalizmus a globalizmu.“

Je avšak veľkou náhodou, že práve Goldmanová nadácia podporuje neznámu aktivistku z Pezinku. Pred páru mesiacmi sme ani len netušili, kto je Zuzana Čaputová. No dnes je to podľa našich liberálnych médií nádejná budúca prezidentka. No za koho peniaze? Alebo skôr doláre?

 

Už dnes vieme že Zuzana Čaputová pracovala pre jednu z mimovládnych organizácií VIA IURIS. Sorošových mimovládnych organizácií? Je údajne financovaná zo západu. Je teda isté, či bude zastupovať Slovenský ľud alebo zahraničné záujmy?
Mimovládna organizácia VIA IURIS bola a vraj aj je financovaná americkým finančníkom Georgom Sorošom.

VIA IURIS - caputova
VIA IURIS – Je Zuzana Čaputová financovaná z USA

 

Na tomto grafe získaného zo zdroja je vidieť koľko peňazí dával George Soros do nadácie VIA IURIS. Do nadácie práve kde pôsobila Zuzana Čaputová.
Zastupuje teda Zuzana Čaputová záujmy Slovenska alebo zahraničné skupiny?

 


Zdroj: https://www.facebook,com/LBlaha/videos/1993406714297662/
Je Zuzana Čaputová financovaná z USA?
https://www.hlavnespravy,sk/cie-zaujmy-bude-pretlacat-caputova-posobila-v-mimovladke-via-iuris-financovanej-nadaciou-georga-sorosa-usa/1678839,
https://www.extraplus,sk/clanok/sorosove-deti-0

Súvisiace články

Zmení Slovensko neskúsená mládež?

Andrej

Podľa Kisku sa musí dariť Rómom aby sa darilo Slovensku

Andrej

Aká je pravá tvár Fedora Gála?

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..