sobota, 22 januára, 2022

Jozef Banáš bez servítky o Slovenskej politike! Tohto sa spisovateľ najviac obáva!

Posledné články

Jozef Banáš bez servítky o Slovenskej politike! Tohto sa spisovateľ najviac obáva!

Parlamentné voľby sú za nami. Takúto silnú podporu s veľkou pravdepodobnosťou neočakával ani samotný líder OĽANO Igor Matovič. Povolebná noc však priniesla naozaj zaujímavé čísla. Do parlamentu sa okrem Matovičovho hnutia dostali Kiskovci, Sulíkovci a Kollárovci, ktorí pravdepodobne budú tvoriť novú koalíciu.

Do parlamentu sa dostal aj SMER-SD a ĽSNS. Veľkým prekvapením bola koalícia PS-SPOLU, ktorá do parlamentu nepostúpila.

 

Jozef Banáš bez servítky o Slovenskej politike! Tohto sa spisovateľ najviac obáva!

Ešte pred parlamentnými voľbami sa vyjadril spisovateľ Jozef Banáš, ktorý si servítku pred ústa nedával a povedal to úplne na rovinu, čo je podľa neho potrebné urobiť pre napredovanie Slovenska.

Banáš povedal skutočne zaujímavý názor, ktorý je naozaj na zamyslenie. Ako jeden z mála osobností je Banáš dlhé roky apolitickým a nepodporuje žiadnu politickú stranu.
Jozef Banáš bez servítky o Slovenskej politike! Tohto sa spisovateľ najviac obáva!
Banáš sa vyjadril k jednotlivým predvolebným diskusiám. Banášovi však politici radosť nerobia.

„Problém Slovenska zatiaľ ani jeden z nich nepomenoval, hovorí známy spisovateľ

„Dokonca, ani jeden novinár nepoložil otázku, na to, čo túto krajinu kvári. Riešia DPH-čky, daňové úniky, HDP, dôchodky, platy učiteľov a lekárov, úniky mladých ľudí za hranice, ale nikto nerieši, čo je podstatné, a to nie je ekonomika, ale to je morálka,“

 

„Išiel som z demonštrácie Za slušné Slovensko, chvalabohu, že bola, študenti po nej nasadli do električky, všetci si zobrali svoje mobily, babička sa drží tyče a ani jeden z tých, ktorí sú za slušné Slovensko ju nepustí sadnúť… Čiže ak nezmeníme hodnoty, tak sa tu n nič nezmení, poukázal známy Slovenský spisovateľ.

„Keď budeme mať hodnoty, že stále len brať, brať a brať, tak v tomto štáte nič nezmeníme.“
Celé vyjadrenie Jozefa Banáša.

Zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/banas-mozeme-mat-sto-novych-premierov-tisic-prezidentiek-ked-nezmenime-hodnoty-ked-jeden-zo-studentov-iduc-zo-slusnych-protestov-neuvolni-elektricke-miesto-babicke/2068389

Zdroj foto: https://www.bystricoviny.sk/bystricoviny-tv/jozef-banas-pocas-jarmoku-v-thurzovom-dome-o-m-r-stefanikovi/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články