utorok, 30 mája, 2023

Jožo Ráž to už nevydržal a povedal to úplne na rovinu. Čo si myslí o Slovenskej politike?

Posledné články

Jožo Ráž to už nevydržal a povedal to úplne na rovinu. Čo si mysli o Slovenskej politike?

Meno Jožo Ráž určite netreba nikomu predstavovať. Frontman kapely Elán, rocker a človek, ktorého médiá moc v láske nemajú. Je to aj pre jeho úplne odlišné politické názory.

Dlhodobo hovorí, že kapitalizmus je cesta do pekla a radšej preferuje socializmus. Tak isto fandi Ficovi, pretože je podľa speváka jediný profesionál v “hre. Ráž tak isto nemý rad Američanov. Mainstream ho po novom znenávidel vďaka najnovšiemu klipu. Tam si Elán podal všetkých bulvárnych novinárov. Mainstremu sa nepáčilo hrubé video, kde si zahral frontman Ráž.

Jožo Ráž to už nevydržal a povedal to úplne na rovinu. Čo si mysli o Slovenskej politike?

Úder do tvare či mierenie pištoľou na novinárov vyvolalo masovú vlnu kritiky. Raz a Elán tak ukazujú, že aj po viac, ako 20 rokoch vedia dvihnúť poriadny tlak nie len médiám, ale aj súčasným liberálom, ktorí diktujú, čo je a, čo nie je slušne.
V rozhovore pre Nový Čas sa Ráž vyjadril na politickú situáciu na Slovensku.

[vdgk_video_sticky videotype=“youtube“ src=“https://www.youtube.com/watch?v=xUBRjua1XJI“ height=“295″ width=“525″]

Elán má pesničku s politickým podtónom – Z tričiek zúri Che Guevara. Riešite politiku aj v súkromí? Leží vám niečo v žalúdku?

Každý má v živote svoju úlohu. Politici svoju a ja zasa svoju. Ja sa starám o seba a politici o politiku. Uvedomujem si, čo sa deje, myslím si, že svet sa nevyvíja dobrým smerom. Kapitalizmus je podľa mňa cestou do pekla, ale aj tak zostávam optimistom.

Dúfam, že to dobre dopadne a naše vnúčatá to zachránia, ale my už nie. To, čo sa na nás valí v tomto svete informácií plnom táranín, oblbovania, zastrašovania ľudí a strašných seriálov, je niečo hrozné. Ale nedá sa s tým nič robiť. Ja robím to, čo môžem, spievam, čo si myslím a iní nech robia tiež to, čo môžu. Ak niekto chce zmeniť tento svet, nech začne najprv od seba.

Zdroj: https://www.cas.sk/clanok/546900/jozo-raz-otvorene-o-slovenskej-politike-vsetko-je-spinave/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články