pondelok, 6 decembra, 2021

Juraj Štubniak vyzýva matku a Igora Matoviča apeluje na výchovu. Toto je proste urážka seniorov,, „nebetyčná zhovadilosť“.

Posledné články

Juraj Štubniak vyzýva matku a Igora Matoviča apeluje na výchovu. Toto je proste urážka seniorov,, „nebetyčná zhovadilosť“.
Premiér Igor Matovič je známy svojím ostrejším prejavom v parlamente a na verejných podujatiach. Jeho oponenti mi vyčítajú demagógiu, ktorú sám priniesol do Slovenskej politiky. No teraz ho jeho vlastná demagógia dobieha.

Igor Matovič
Fikcia / Igor Matovič Zdroj: Ľuboš Blaha FB

Igor Matovič
Fikcia / Igor Matovič Zdroj: Ľuboš Blaha FB

 

Juraj Štubniak vyzíva matku Igora Matoviča a apeluje na výchovú

Pána Štubnika zrejme netreba predstavovať. Každý si ho pamätá ako advokáta z relácie Súdna sieň TV JOJ, ale má za sebou viacero projektov. Pred pár týždňami začal nahrávať vlastné videá na YouTube na svojom kanále Juraj Štubniak, kde pred pár hodinami nahral video s názvom Seniori – Občania 2. kategórie.

V tomto videu kritizuje opatrenia novej vlády a správanie premiéra Igora Matoviča. Konštruktívne kritizuje najme opatrenia na obmedzenie nákupov pre seniorov.

Juraj Štubniak:

„Toto opatrenie totiž spravilo zo seniorov ľudí druhej kategórie a s predavačiek v obchodoch príslušníkov Matovičovej gardy. Dnes sú to údajne nezodpovední dôchodcovia, zajtra môžme lynčovať malé deti, lebo im pri hre v parku padne rúška,,. A potom môžu byť ďalší.“ „Každopádne voziť sa po tých najzraniteľnejších to je absolútny hyenizmus“

„Pri tejto príležitosti by som sa strašne rád opäť dotkol nášho slobodného pána premiéra a jeho neskutočnej slovnej zásoby. A veľmi nevhodné označenie, ktoré on často veľmi často používa vo svojich statusoch. Pán premiér žiadne detúrence tu nie sú. A žiadny sedemdesiatpäť ročný fičúr, toto je proste urážka seniorov“.

„Neviem či Vás takto vychovala vaša matka, ale mám jednu výzvu ku pani Matovičovej. Vážená pani Matovičová iste ste si všimli, že u vášho syna sú isté medzery vo výchove a, že by si zaslúžil zopár výchovných. Ak by sa moc škubal ja sa hlásim, že vám ho pridržím.

„Pán premiér, aj keď teda nie som vaším voličom, ale som vaším kritikom tiež vás nenazývam zasranom. Hoci z titulu môjho veku by som si to dovoliť mohol, takže bude taký láskavý. Nenazývajte nás starších fičúrmi a deťúrencami na to vám viete čo..“

„,, toto heiterstvo tu rozpútal samotný pán premiér. Táto nenávistná politika hľadania večného nepriateľa len, preto, že on sám je absolútne neschopný. Túto kritiku na všetky strany,, či to bol predošlý premiér, alebo kolegovia z koalície z opozície to si nevie odpustiť ani teraz. On proste nevie konštruktívne pracovať.“

 

Celé video Juraja Štubniak si môžete pozrieť nižšie.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články