PICUS Capital
Image default
Slovensko

Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou, nemá odvahu ísť do Marrákešu

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou, nemá odvahu ísť do Marrákešu
Máme prvého prezidenta, ktorý je súdne stíhaný v EÚ, ale aj prezidenta, ktorého neprijali v bielom dome. Neprijali ho ani v Kremli a ani v Buckinghamskom paláci!

Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou
Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou

 

Podpreceda strany Smer-SD Róber Kaliňák neraz ostro kritizoval „prezidenta“ Andreja Kisku.
Tentokrát sa kritika týkala najme témy migrácie a Marrákešu. Podľa Kaliňáka prezident nemá na to aby išiel do Marrákešu.

Ako sám Róber Kaliňák povedal: 

„Čiže sa opäť rozprávame o hypotetickej otázke. Toľko odvahy pán prezident nemá, aby tam išiel a prezentoval svoje názory. Nevyniká pracovitosťou a ani sa tomu nerozumie. Robí tri dni do týždňa a ak je Marrákeš mimo tie tri dni, v ktoré on pracuje, tak tam nepôjde,“

Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou..

Kiska bol od exministra kritizovaný najme za jeho pracovnú neschopnosť. Podľa slov Kaliňáka Kisa nebol na žiadnom dôležitom stretnutí.

„Skúste porovnať jeho výkon s pánom Schusterom alebo Gašparovičom. To je prvý slovenský prezident, ktorý nebol prijatý v Bielom dome. To je zahanbujúca bilancia. Nebol ani v Buckinghamskom paláci, Zakázanom meste, Kremli, takže načo ho máme?“ povedal Róbert Kaliňák. 

 

Kaliňák spomenul že Kiska chodí na verejné podujatia a iné oslavy. Avšak pripomenul:

„On je prvý, ktorého nikam nepozvali a treba sa zamyslieť prečo. Človek, ktorý nadáva na vlastnú krajinu len preto, lebo mu prišli na jeho daňové podvody, nebude nikam pozvaný,“

„Je to daňový podvodník.“

Kaliňák na otázku či takto takto reaugje odpovedal že Kiska háji vlastné kauzy.
Kaliňák pripomenul že Kiska označil Slovensko za mafiánsky štát a kradol daňo a nie raz. Taktiež pripomenul ako kradol pozemky v tatrách v rámci pozemkovej mafie. (Kaliňák: Kiska nevyniká pracovitosťou)

Bývali exminister pripomenul najme to že prezident zlyhal. A štát zlyhal v tom že neutajil kauzy perzidenta?

„To je pravda, v tom jednoznačne štát zlyhal. Z toho sa odvíja to, že ho nikam nepozvali, veď kto by takéhoto človeka niekam pozval,“

Kiska na túto rekaciu odmietol odpovedať. 

Na záver môžeme len skonštatovať že sme prvý Eúrópsky štát, ktorý ma reálne uznaného prezidenta z krádeže. Ktorý kradol a krátil dane. Má prepojenie na pozemkovú mafiu v Tatrách a reálne odcudzil pozemok.
Taktiež má prepojenie na mimovládne oranizácie a štruktúry. To je HANBA!

 

A čo je hlavné ako exministert povedal. Tento náš „prezident“ nemá úctu v zahraničí a neprezdentuje náš štát v dobrom svetle. Háji len vlastné záujmy.
V skutočnosti ako povedal Kaliňák ho nikde nepozvali. Taký Gašparovič sa nemusel v televízii promenádovať každý týždeň. Ale v skutočnosti spravil pre Slovensko ďaleko viac.

Kisku neprijali v bielom dome, ale Gašparovič u nás na Slovensku prijal Georga Busha madšieho. Bol na Slovensku niekto významnejší? Nie, ale bola to zásluha prezidenta, ktoré dnes každý ohovára, ale ten čo kradne, klame, oexekuuje ľudí a ohovára Slovensko v zahraničí tak toho poďme velebyť.


Zdroj:
https://www.napalete,sk/kalinak-kiska-nevynika-pracovitostou-nema-odvahu-ist-do-marrakesu,

Aj vaším maličkým zdieľaním na sociánlych sieťach pomáhate šíriť slobodné myšlienky. Zastavme spoločne mimovládne organizácie a zahraničných špiónov v našom parlamente. Pomôžte aj takýmto malým gestom a ZDIEĽAJTE

Súvisiace články

Tvrdá kritika Matoviča voči Krajniakovi: Náhla zmena chrbtice. Stal sa pomaly najväčší fanúšik špinavého biznisu

Damián

Vasky- Rusko je dneska jediným garantom demokracie…video vo vnútri

Roman

Narušia sa zahraničné vzťahy Slovenska po podpise Marakešskej zmluvy?

Roman

1 komentár

kiko 2. decembra 2018 at 18:09

jujuz

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..

AdBLOCKER!!

Musíme vás požiadať aby ste vypli svoj blokátor reklám (adblocker). 
Reklamy zabezpečujú chod tejto stránky. Vy by ste predsa tiež nechceli pracovať zadarmo. 

Close
x Shield Logo
This Site Is Protected By
The Shield →