">Kam tento svet speje? Sex so psami či obhajovanie pedofílie | PICUS Capital
Image default

Kam tento svet speje? Sex so psami či obhajovanie pedofílie

Kam tento svet speje? Sex so psami či obhajovanie pedofílie
Kam tento svet speje? Sex so psami či obhajovanie pedofílie
 
 
 
 

Liberálne hodnoty? 

Súčasné liberálne hodnoty sa postupom času v žiadnom prípade neopierajú o určité štandardné hodnoty muža a ženy. Práve naopak súčasný liberálny štandard posúva sexualitu čoraz viac a viac do predu. Postupom času aspoň pre kriticky zmýšľajúceho človeka je jasné, že takáto liberalizácia je len šialenstvom. Šialenstvom profesorov, vedcov či ľudí, ktorí sa hrajú na maximálne morálnych a slobodných. Tak či onak všetko čo liberálny svet predstavuje je len umelohmotné klamstvo zabalené v krásnom obale.

Sloboda prejavu alebo postupná anarchia? 

Liberalizmus slobodným a duchaplným rozhodovaním v postupnosti nevytvára žiadne hodnoty. Práve naopak. Tak ako som písal na začiatku je choré aby v 21 storočí bola vnímaná pedofília ako normálna sexuálna orientácia, ktorá by mala byť legálna. Potom su tu pravdepodobne schizofrenické osoby s úchylkou prezliekať sa za psov, koňov či mačky v kožených odevoch. Potom ísť vonku a vytvárať domienku, že všetko je fajn. Liberalizmus je spoločenstvo slobody. Do akej mieri je však sloboda prejavu povolená? Postupom času sa liberalizmus môže fakt prehodiť na anarchiu bez pravidiel a bez ničoho svätého. Spoločnosť sa zmenila na materialistický „hnoj“, ktorej nezáleží na pravých hodnotách.

 
 
Miesto toho je propagovaná pedofília, gender ideologia či po novom zoofília.
Kam tento svet speje? Sex so psami či obhajovanie pedofílie   

Odlišné názory na danú problematiku sú trestané. Systém z vás spraví fašistu, šialenca alebo človeka, ktorí diskriminuje ostatných. V žiadnom prípade nechcem hovoriť o sexuálnych orientáciach. Naopak heterosexualita, homosexualita či bisexualita sú normálne sexuálne orientácie. Naopak šialenstvá v podobe gender ideoógie, propagácia pedofilie či nové výskumi, že sex so psom je normálna sexuálna aktivita sú v dnešnej modernej dobe priam choré a zvrátené.

Zvrátený profesori?

Profesor Peter Singer v rozhovore poznamenal, že sex so psami je celkom neškodný.

Poznám ženy, ktoré sa z neho tešia,“ vraví profesor morálky a etiky Peter Singer. „Pes má slobodu, aby sa zachoval, ako chce. Môže to robiť, alebo odkráčať ďalej. Nie je k tomu nútený,“ povedal Singer v roku 2010 v televízii ABC. V ďalšom rozhovore sa profesor z University Princeton vyjadril aj k sexuálnemu styku s deťmi. Podľa neho nie je zlý.

„Otázne je len, či nejako škodí 10-ročným.“ poznamenal Peter Singer

V európe máme taktiež „špecialistov“ na otázku sexuality u pedofilov. Miriam Heineova z univerzity Wurzburg je presvedčená že Pedofília je prirodzená sexuálna orientácia, rovnako ako heterosexualita.

“Mali by sme prijať, že pedofili sú ľudia, ktorí si nevybrali svoju sexualitu … Mali by sme prijať, že pedofília je sexuálna preferencia, myšlienka, pocit a nie čin. Mali by sme rozlišovať medzi sexuálnym zneužívaním detí a pedofíliou. Nemali by sme zvyšovať utrpenie pedofilov tým, že ich vylúčime, obviníme a vysmejeme. ” okomentovala sexualitu Heineová, ktorá dostala možnosť vyjadriž svoj názor na jednej z prednášok TEDx

Na Slovensku sa taktiež občas „zaperlý“. Poslankyňa Cigániková nechápe čo je zlé na tom, ak sa niekto považuje za psa. Cigánikovej tak nevadí úchylka pri ktorej polonahý ľudia s kúskom koži na tele sa  ukazujú na verejnosti, že sú kone, psi, mačky.

Sloboda slova, názorov či sexuality má byť slobodnou. Súčasné názory sú však zvrátené a šialené. Je len na nás ako sa takýmto zvrátenostiam liberálnej doby postavíme. Bolo by choré sa zobudiť do doby, kedy bude pedofília či sex so psom legálny

zdroj: https://www.picuscapital.sk/ciganikovej-nevadia-polonahy-ludia-prezlecenych-za-psov/, https://zemavek.sk/profesor-z-univerzity-princeton-sex-so-psami-je-neskodny/?fbclid=IwAR17zkXmu5ydlfZsRg7lwNUe8PJHG2kFxyBbZli63RkHqmoMF-cORrQyVGg, https://www.picuscapital.sk/pedofilia-je-prirodzena-sexualna-orientacia-rovnako-ako-heterosexualita-video-vo-vnutri/

podpor nás
podpor nás

Súvisiace články

To predsa nemyslí vážne? Mrázivé slová Albrightovej k vojne v Iraku

Andrej

Šokujúce: Pedofil Dostál mal 2 ročný vzťah s 6 ročným dievčatkom

Andrej

Barbora Antonová: “Chceme, aby Česko vystoupilo z bizarního a nebezpečného spolku V4.,,”

Daniel

Zanechať komentár