Image default
 
 

Kardinál Sarah sa obáva o budúcnosť Európy prečo?

Kardinál Sarah sa obáva o budúcnosť Európy prečo?
Kardinál Sarah sa obáva o budúcnosť Európy prečo?

Nelegálna migrácia je globálnym problémom 21.storočia

 
 

Súčasná politika Európskej únii je naladená na umelohmotnú humánnosť, ktorá absolútnou problematikou migrácie nerozmýšľa. Práve naopak. Merkelová a Macron sú otvorenejší a migrácia pre nich nebola značným problémom. Nakoniec prišlo k problematike prerozdeľovania. V tomto prípade sa krajiny nepohodli. Nesúhlasilo Maďarsko, Slovensko či Taliansko.

Európa a svet sa rozdelil na 2 odlišné tábory. Humánnosť bez hraníc alebo obavy z novej vlny migrácie? Aj takto sa svet zmenil a pokračuje takto aj naďalej. Po pakte OSN sa o migrácii prestalo hovoriť. Rakúsky minister vnútra Kickl však upozornil, že migrácii ešte neodzvonilo. Práve naopak. O otvorenosti hovorí aj súčasný pápež František, ktorý šokujúco vyhlásil, že Európa je ako Sára, neplodná žena Abraháma, ktorú migranti oplodnia. Práve týmto vyjadrením Pápež František jasne podporuje humánnosť jednotlivých lídrov Euróspkej únie.

Kardinál Sarah sa obáva o budúcnosť Európy prečo?

Francúzi si myslia o Macronovi, že je prezidentom pre bohatých a Merkelová na poste kancelára onedlho končí. Na druhej strane sú aj kritici, ktorí jasne volajú po ochrane a kultúrnych hodnotách Európy. Medzi nich patrí aj guinejský arcibiskup Robert Sarah, ktorý patri medzi konzervatívnych kardinálov. Známi je predovšetkým výrokmi, ktorými často kritizuje LGBT agendu. Tak isto hovorí o bezbrehom konzume či migrácii. Ide tak o najznámejšieho arcibiskupa, ktorý bráni Európu pred masívnou migračnou vlnou, a tak isto vyhlasuje pôvodné africké zvyky a tradície.

„Viete, najviac sa obávam, že Európa už viac nechce alebo necíti svoj pôvod. Stratila svoje korene. Ak je strom bez koreňov, tak zahynie. Bojím sa, že západ zomrie.Je tu množstvo príznakov ako žiadna pôrodnosť. Čelíte invázii iných kultúr, iných národov, ktoré vás postupne prečíslia a kompletne zmenia vašu kultúru, zvyky a morálku“

Kardinál Sarah sa obáva o budúcnosť Európy prečo?
   

zdroj: https://www.infovojna.sk/article/video-africky-kardinal-robert-sarah-sa-obava-o-europu

 

Súvisiace články

Nicholsonová považuje za slušných prezidentských kandidátov iba Mistrika a Čaputovú

Andrej

Štefan Hríb Pod lampou

Andrej

Škandál: Martina Daňa napadla ochranka Čaputovej

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..