utorok, 30 mája, 2023

Karolína Farská usvedčená z klamstva!

Posledné články

Karolína Farská usvedčená z klamstva!

Karolína Farská usvedčená z klamstva
Karolína Farská usvedčená z klamstva

 

Karolína Farská usvedčená z klamstva!

Za Slušné Slovensko zrejme nie je tak slušné a poctivé ako sa na prvý pohľad môže zdať. Denník N zverejnil článok v ktorom popisoval „incident“ Karolíny Farskej. Vo štvrtok malo údajne zastaviť tmavé auto pri tejto slečne. Muž ktorý z neho vystúpil mal slovne útočiť na dotyčnú slečnu. Nazval ju Sorošovka a natáčal si ju. Pričom táto udalosť sa stala v neskorých hodinách na autobusovej zastávke v Bratislave. K tomu všetkému podľa Farskej mal muž „kričal ako hulvát“ a smial sa neprirodzene „ako Joker

Pán, ktorý si natáčal Farskú zverejnil video, ale iba jeho 15 sekundovú časť. No skutočne celé video ma 47 sekúnd. Podstata na tom všetkom je tá, že nie je všetko presne tak ako pvoedala Karolína Farská a napísala o tom Monika Tódova z Denníka N.

 

Monika Tódová píše tomto stretnutí ako o „agresivnom útoku“.
To je len opäť krásnym príkladom toho ako naše lberálne média klamlivo informujú o udalostiach. Potom sa nečudujme, označeniu „mediálna mafia“.
Na videu je jasne vidieť, že sa „útočnik“ nesmial ako Joker z filmu Batman, tak ako to popísala Farská. Teda je vidieť, že táto slečna údajne klamala.

Pričom Farská povedala: 

„Bála som sa, že ma každú chvíľu udrie. Hovoril o Sorošovi, o Nadácii otvorenej spoločnosti, kričal ako hulvát.“

Farská hovorí, že sa bála ju každú chvíľu udrie. No na videu si môžete všimnúť, že je medzi nimi približne dva mestre rozdiel. Ako by ju mal teda udrieť? Iné by to bolo ak by pán za ňou bežal. Alebo ak by sa držal v jej bezprostrednej blízkosti. No v skutočnosti sa nič také nestalo.

Na videu je jasne vidieť, že Farská z „útočníkom“ normalne komunikovala. Okrem toho, že ju označoval ako „Sorošovka“ a OSF (Open Society Fundation – Nadácia Otvorenej Spoločnosti) sa nič vážne nestalo. Taktiež nie je vidieť, že by dotyční „útočník“ na ňu kričal.
Opäť sme svedkami toho ako média nafukujú vymyslené udalosti do extrémnych rozmerov.

K danému „útoku“ sa vyjadril aj poslanec NRSR a člen strany Smer-SD Ľuboš Blaha.


Karolína Farská usvedčená z klamstva

Tento incident, poukazuje na to čo sú členovia „Slušného Slovenska“ zač. Takže, údajne slušná Karolína Farská klamala o „útoku“ Jokera. A zväčšila danú udalosť na absolútný nezmysel.
Je teda ešte možné veriť niekomu takému? Človeku ktorý zvoláva na prostesty za „slušnosť“ za „spravodilivosť“. Pričom asi tejto slečne tieto slová nič nehovoria!

 


Zdroj: 
infovojna,sk/article/video-incidentu-utociaceho-jokera-na-organizatorku-protestov-za-slusne-slovensko-o-ktorom-dennik-n-aj-karolina-farska-klamali,
dennikn,sk/1369128/pri-karoline-farskej-vecer-zastalo-auto-muz-vystupil-slovne-zautocil-a-natacal-si-ju
Karolína Farská usvedčená z klamstva

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články