Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku +CIA a NSA | PICUS Capital
Image default
Zahraničie

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku +CIA a NSA

Karolina Stonjeková o cenzúre na Facebooku

facebook cenzura
facebook cenzura

Táto zrejme pani uviedla na svojom osobnom profile video v ktorom sa rozhorčuje nad tým ako súkromná spoločnosť cenzúruje prejav jednotlivca.
Má však pravdu že Facebook je súkromná spoločnosť a môže si nastaviť pravdivé ako sama uzná za vhodné. Ale je tu otázka nad ktorou sa sama pozastavila.

Prečo sa politika respektíve Merkelová, Európsky parlament ale aj Americký súd, ktorí vyžadovali informácie o úniku dáta súkromných užívateľov.
Samozrejme prijali sa opatrenie ako je napríklad GDPR, avšak to nerieši to že sa cenzúra na sociálnej sieti Facebook stále zvyšuje.

Facebook

Facebook nám stále tvrdí že sa stará o našu bezpečnosť a chce nás chrániť no obmedzenie slova spôsobom ochráni mi príde ako totalitné šialenstvo.
Netvrdím tým že by bola facebook totalitný. Avšak sami uzanajte že má určité črty, ktoré kedysi nemal. Možno je to tým že sa viac spolitizoval ako je normálne.

A určité vlády využívajú Facebook a jeho rozšírenie k svojím mocenským záujmom.
Nebudeme hovoriť ktoré dve, tri štáty zo západu to sú.
Veď aj Rusi kvôli tejto manipulácia zaviedli sociálnu sieť VK.
CIA sama priznala že denne prehľadá X účtov na twitteri. Nemyslím si že by bol facebook na tom inak. Ak si spomínate na tajnú organizáciu USA pod označením NSA tak viete že spoločnosť Facebook,, už dávno nieje slobodné médium!
Pevne verím že vás tento článok zaujal a budete ho šíriť ďalej.

 

Súvisiace články

Lavrov: „Slovensko je dôležitý obchodný partner a ekonomický partner Ruska v Európe…“

Daniel

Podľa Salviniho ide Macron proti svojmu ľudu

Andrej

Maďarska strana Fidezs označila Migračný pakt za vážnu hrozbu

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..