pondelok, 6 decembra, 2021

Katastrofálna nezodpovednosť? Na TÚTO dôležitú vec si Matovič nenašiel čas!

Posledné články

Katastrofálna nezodpovednosť? Na TÚTO dôležitú vec si Matovič nenašiel čas!

Namiesto plnenia si štátnických povinností sa premier Igor Matovič venoval domácej politike. A to aj po tom ako Eurokomisárka predstavila nový plán imigračnej politiky. Pravdepodobne bola hádka s poslancom Blahom dôležitejšia ako táto problematika

Slovensko tak zastupoval Český premiér Andrej Babiš

Zdroj: TASR

K aktuálnej téme sa vyjadril europoslanec Milan Uhrik, ktorý situáciu ozrejmil detailnejšie.

„VEDENIE EÚ PREDSTAVILO NOVÚ IMIGRAČNÚ POLITIKU – CIEĽOM JE PRIJAŤ EŠTE VIAC IMIGRANTOV. MY S TÝM NESÚHLASÍME!

Eurokomisárka to povedala jasne – cieľom novej európskej imigračnej politiky je prijať ešte viac imigrantov! Vytvoriť im legálne cesty a ešte lepšie podmienky na presídľovanie… Poľský, maďarský a český premiér išli okamžite po predstavení tohto nového imigračného paktu za šéfkou európskej komisie vyjadriť svoj nesúhlas.

Zdroj: Reuters, ilustračne foto

Slovenský premiér Matovič na to „nemal čas“ a namiesto plnenia si štátnických povinností sa ako malé decko hádal v parlamente s poslancom Blahom o tom, že údajne „mydlil barana“ Matovič robí Slovensku obrovskú hanbu a jeho nezodpovednosť je katastrofálne nebezpečná.

ĽS Naše Slovensko s otvorenou imigračnou politikou EÚ nikdy nebude súhlasiť a urobíme všetko pre to (v rokovaniach aj v hlasovaniach), aby sme Slovensko pred imigráciou ochránili!“ Vyjadril sa europoslanec Milan Uhrík

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články