pondelok, 6 decembra, 2021

Kázeň, ktorá otvorí oči! Kňaz Kuffa bez servítky o falošných protestoch na Slovensku a liberáloch

Posledné články

Kázeň, ktorá otvorí oči! Kňaz Kuffa bez servítky o falošných protestoch na Slovensku a liberáloch

Milovaný a nenavideny aj takto vnímajú farára Kuffu, ktorý si na kázňach servítku pred ústa neberie. Bratislavská kaviareň ho považuje za blázna. Príkladom je aj Michal Havran, ktorý označil Kuffu ako vyšinutého predatora.

Kuffa si však z týchto hodnoteni veľkú hlavu nerobí. Ostré kázne a tvrdá práca z Kuffu spravila tvrdého chlapa, ktorý nie je len obyčajným kňazom. Kuffa je človek s názorom a pravý konzervatívec, ktorý skutočne bojuje proti masívnej liberalizácii na Slovensku.

Kázeň, ktorá otvorí oči! Kňaz Kuffa bez servítky o falošných protestoch na Slovensku a liberáloch

V minulosti okomentoval gender a lgbti propagandu. Tak isto sa otvorene vyjadril k Andrehovi Kiskovi. Toho poriadne skritizoval za jeho názory. Kuffa o sebe tvrdí, že nehovorí politicky, ale hodnotovo.

„No a, čo, že to je prezident, ja takýchto ľudí voliť nebudem. Kuffa nehovorí politicky, ale hodnotovo. Nevyzývam vás na nenávisť proti pánovi prezidentovi, ale na opatrnosť a odvahu. Takýchto ľudí nevoľte. Aj, keď možno majú pekné pozlátko – pán prezident má najvyššiu dôveru na Slovensku. Ja ho voliť nebudem. Či to robí vedome alebo nevedome, ja neviem, preto ho nesúdim, vyjadril sa k Andrejovi Kiskovi

„Pre koho je tento prezident? Pre ľudí alebo pre mačky a psov? Som proti tomu, aby sme dali psov nad človeka. Toto však nerozlišuje prezident a všetci liberáli. Drahí veriaci, nevoľte liberálov, vyjadril sa k liberálom.

Kuffa sa v najnovšej kázni vyjadril aj o pochodoch o slušnom a spravodlivom Slovensku. Podľa neho ide len o falošné a pokryteckého hesla o slušnom a spravodlivom Slovensku.

Cele video tu

https://zemavek.sk/video-knaz-kuffa-kaze-o-falosnych-protestoch-na-slovensku/, https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Kuffova-tvrda-kritika-Podla-Kisku-som-fanatik-a-extremista-Pre-koho-je-tento-prezident-Ma-iba-pekne-pozlatko-306906

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články