Slovensko

Kde zmizol Tom Nicholson?

Kde zmizol Tom Nicholson Záhadný muž? Novinár, publicista a objaviteľ kauzy Gorila. Tom Nicholson patrí medzi záhadnú osobnosť. Dnes by ste ho na...

Written by Andrej · 1 min read >
Kde zmizol Tom Nicholson?

Kde zmizol Tom Nicholson

Kde zmizol Tom Nicholson?
Kde zmizol Tom Nicholson?
Záhadný muž?

Novinár, publicista a objaviteľ kauzy Gorila. Tom Nicholson patrí medzi záhadnú osobnosť. Dnes by ste ho na Slovensku hľadali márne. Kde zmizol teda Tom Nicholson?

Tom Nicholson je postava, ktorá je predovšetkým známa pri spise a kauzy Gorila. Kto je však Nicholson v skutočnosti. Tom Nicholson sa narodil 3 októbra 1966 v Anglickom Sufolku. Nicholson sa dal na dlhodobú dráhu investigatívneho novinára. Sám ma dvojaké štátne občianstvo (kanadské a britské). Nicholson bol tak isto ženatý aj s poslankyňou národnej rady Lucie Duriš Nicholsonovej.

 

Začiatky na Slovensku – Kde zmizol Tom Nicholson?

Jeho začiatky na Slovensku siahali už v roku 1992. Vtedy sa mladý Nicholson rozhodol vyučovať anglický jazyk do Piešťan. Následne Nicholsona začala baviť viac novinárska dráha a začal sa venovať novinám The Slovak Spectator, kde bol šeredaktor a vzájomne aj vydavateľ. Netreba zabúdať, že Tom Nicholson pracoval aj pre Denník SME či TREND. Taktiež spolupracoval s nebohým Jánom Kuciakom.

Kauza Gorila a medializácia Nicholsona

Tom Nicholson sa predovšetkým zmedializoval kauzou Gorilla, ktorej sa do hlbky venoval až do konca. Nicholson k tejto problematike pripravil aj knihu, ktorá je predovšetkým zameraná na stav korupcie na Slovensku. Kniha po vydaní bola best-sellerom.

Kde zmizol Tom Nicholson

Po smrti Jána Kuciaka akoby sa zľahla zem po známom investigatívnom novinárovi. Kde zmizol Tom Nicholson a čo dnes robí. Posledný rozhovor Nicholson ponúkol novinárovi aktualít Marekovi Vagovičovi. Ten sa spýtal aj na budúcnosť Toma Nicholsona. Ten šokoval a oznámil, že v najbližšej dobe sa investigatívnej novinárskej práci venovať už nebude a odcestuje do Kanady

Nová práca?

Tom Nicholson priznáva, že si spravil mesačný opatrovateľský kurz, ktorý chce využiť na 100 percent. Nicholson sa chce stať opatrovateľom pre postihnutých. Podľa slov Nicholsona ide o veľkú zmenu.

Mediálny tlak Nicholson pravdepodobne neriskoval a radšej odišiel. Nicholson tak v sučasnosti pravdepodobne žije v Kanade. Našiel taktiež aj známu, ktorú nevidel 33 rokov. V súčasnosti si však plánujú svadbu. Vráti sa niekedy Tom Nicholson na Slovensko?


Zdroj:
sk,wikipedia,org/wiki/Tom_Nicholson
Kde zmizol Tom Nicholson?

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

3 Replies to “Kde zmizol Tom Nicholson?”

  1. Je zaujímavé, že naša polícia už davno nepodnikla kroky k tomu , aby Nicholsona nedostala na Slovensko ohľadom minimálne vypočutia ako posledného človeka , ktorý bol v styku s Kuciakom! Ak Nicholson má čisté svedomie ohľadom vraždy nemá dôvod aby sa skrýval. Ak ide o to , že by nemal na cestovné náklady , verím tomu že slušní ľudia zo slušného Slovenska mu radi refundujú jeho výdaje v záujme objasnenia prípadu. Tak keď už je opozícia taká dôsledná ohľadom toho , aby sa riadne vyšetrila vražda dvoch nevinných ľudí , tak nech tiež robí tlačovky ohľadom Nicholsona a jeho návratu na Slovensko vo veci objasnenia vraždy.

  2. Tom je agent Amíkov…keď je na SK je pečený varený na Americkej ambasáde SK…..vždy keď sa objavý na SK, vznikne nejaký škandál, kauza a hneď potom sa znova zdekuje rýchlo do Kanady….jeho bývalá suka, polocigánka je agentka tiež….

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *