piatok, 21 januára, 2022

Kiska bude peniť! Hrnko sa s ex-prezidentom nemazná a odosiela tvrdý odkaz!

Posledné články

Kiska bude peniť. Hrnko sa s ex-prezidentom nemazná a odosiela tvrdý odkaz!

Súčasneho liberalneho trendu sa chytil aj Andrej Kiska, ktorý rád hovorí o Slovensku ako o mafianskom štáte. Aj týmto vyrokom naštval poslanca NRSR Antona Hrnka, ktorý si na sociálnej sieti Facebook absolútne servítku pred ústa nedával. Podľa poslanca ide dlhodobo o spravodajské hry. Kisku nazval daňovým podvodníkom a pozemkovým šmelinarom a odoslal mu tak ostrý odkaz, ze by ste to od poslanca SNS-ký vôbec nečakali

Celý status Hrnka

PÁN KISKA, TO NEMÁTE V SEBE KÚSOK HANBY?

V súvislosti so súčasnými spravodajskými hrami sa známy daňový podvodník, pozemkový šmelinár a úžerník opäť nechal počuť so svojím výrokom, že Slovensko je mafiánsky štát.

Nuž, milý pán z Poradu, možno by ste potrebovali trochu školenia o tom, čo to je štát. Predovšetkým štát je územná jednotka, ktorej občania tvoria komunitu rešpektujúcu na jej území platné zákony, platia dane a sú s ňou stotožnení. Štát je teda súhrn všetkých občanov, ktorí sú na jeho území, sú s ním zviazaní a rešpektujú jeho zákony. Chcete hádam povedať, že my Slováci sme všetci mafiáni?

Verte mi, nie sme! Mafiáni sú len tí, čo pokútne privatizovali napr. mäsokombinát v Levoči, tí, čo mafiánskymi praktikami prišli k lukratívnym pozemkom, čo si na nešťastí tých najchudobnejších vybudovali svoj blahobyt, napr. úžerou. Slovenský štát, teda slovenskí občania nie sú žiadnymi mafiánmi. Každý jeden z nás sa snaží predovšetkým zabezpečiť seba a svoju rodinu, aby mohli slušne žiť a budovať si lepšiu budúcnosť.

Na 99% sú títo ľudia poctiví, plnia si svoje povinnosti vo vzťahu k štátu, k svojej obci i k svojej rodine. Len nepatrná časť občanov sa snaží využiť svoje postavenie na nezaslúžené zisky formou úžery, neplatením daní alebo scudzovaním cudzieho majetku, napr. pozemkov. To sú skutoční mafiáni, skutoční capi di tuti capi.

Ja a celá moja rozvetvená rodina, moji priatelia a známi sa vôbec necítia mafiánmi, ani občanmi mafiánskeho štátu. Avšak všetci vieme, že medzi nami pôsobia skutoční mafiáni a niektorí dokonca podľa starého zvyku kričia: „Chyťte mafiána!“

Ja verím, že heslo na plagáte s pani Remišovou o tom, že chcete, aby všetky nelegálne získané majetky boli vrátené štátu, myslíte úprimne. Ale ešte predtým, než ho začnete realizovať, mali by ste začať od seba! Aby to vyzeralo hodnoverne. Ináč je to iba sprostá floskula!

zdroj: https://www.facebook.com/hrnkoa

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

8 KOMENTÁRE

  1. Tu je presne príklad,ako títo tupci z SNS,stále nepochopili,že Slovensko je skorumpovaný,zhnitý,mafiansky štát.Závisť,akým tento schlastaný tupelo,ktorý komunizmus má hlboko vžitý pod kožu.Tupelo,mohol si podnikať aj ty,ako pán prezident,ale nie ,ty si radšej bol prisatý na štátne (naše) peniaze.Ty tupelo,tvoj Ado z Lesostavu je príklad Mečiarovskej privatizácie,tak mlč.Dodnes nezaplatil ani socialnej poisťovni dlhy.Tak mlč,ty tupelo.Štát,kde najvyšší ,kšeftujú s mafianmi,kde následkom toho ,boli popravení,dvaja nevinní občania je mafianský stát.Tak zober si borovičku a radšej sa nevyjadruj ,ty tupelo.

  2. To je u teba podnikanie ojebavat ľudí a vyberať výpalné cez bandu exekútorov .Ti ľudia čo majú exekúcie sú väčšinou Kryskovy dlžnici za nekresťanské uroky.Mnohy ľudia prišli o svoje prybitky.To je podnikaní?

  3. Takto „inteligentne“ sa môžu a aj sa vyjadrujú len tupci, ktorísi ani neprečítali skôr uvedenú približnú definíciu štátu a teda zaradia aj seba medzi mafiánov, lebo samozrejme, že aj oni sú súčasťou toho štátu, ktorý nazývajú mafiánskym.

  4. Pan Hrnko to ma v hlave dobre popletene . Asi sa boji ze bude tiez odhaleny ako napr pani Kristufkova, ktora je este stale v parlamente a bola milenkou vtedy zenateho mafiana, ktory mal 2 deti so zenou a ona ma s nim potom dalsie dieta. Co je to za zenu, zila s vrahom a mafianom Dinisom a stale sa drzi v parlamente .HANBA. Celu staru vladu treba vyhodit von oknami – to je mafiansky stat !

  5. Hrnko to ma v hlave pomylene necudujem sa …ale v parlamente stale sedi zena, ktora zviedla zenateho mafiana /mal 2 deti/ a sama ma s nim dieta. Bol to kruty vrah Dinis ,ktory mlatil svoju zenu kvoli nej denne. Je to p.Kristufkova. A takyto ludia nam riadia zivot v nasom state. Tak aky je to stat!? Kde vladne mafia! A p.Kisku neobvinujte ! Je nevinny.Skryvate sa za neho ? Vsetkych by son Vas dala vyhadzat oknami, p.Kiska vhupol do hnoja ani nevedel ako

  6. Pán Hrnko má pravdu . Ani pán Kiska by sa nemal hrať na veľkého záchrancu a čistého človeka lebo neni . Je to tiež len obchodník čo urobí všetko pre jeho blaho a zisky a má tiež veľa za ušami a dosť káuz . Je hlúpe sa vyhovárať že on nevedeľ čo kupuje a ako to bolo urobené. Vždy obchodník vie čo ide urobiť a ako aby získal danú vec a nie hlúpe slová.Veď všetci uvidíme keď budú ak budú vládnuť čo potom povedia a na koho zase budú hľadať výhovorky . Ste podvodnici aj vaše články a novinárske veci

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články