Nezaradené

Kiska skončil v nemocnici! Zdravie mu podlomila táto šokujúca správa!

Kiska skončil v nemocnici! Zdravie mu podlomila táto šokujúca správa! Parlamentný boj na plné obrátky. Zdá sa, že voľby do parlamentu budú...

Napísal Daniel · >
Kiska skončil v nemocnici!

Kiska skončil v nemocnici! Zdravie mu podlomila táto šokujúca správa!

Parlamentný boj na plné obrátky.
Zdá sa, že voľby do parlamentu budú naozaj veľmi zaujímavé. Mečiar vracia návrat, Truban našiel novú metódu označovania na nových a starých politikov pričom by najradšej zmenil politickú kultúru a Kiska vyzbieral podpisy, ktoré mu zabezpečia založiť stranu Za Ľudí. Netreba zabúdať ani na Štefana Harabina, ktorý získal v prezidentských voľbách 3 miesto a dokázal, že jeho mandát je naozaj skutočný a môže ohroziť liberálne sily, ktoré sú v súčasnosti veľkým a jasným trendom.

 

Pre koho je Kiskova strana?

Andrej Kiska ponúka akúsi alternatívu medzi liberálmi a kresťanmi. Ide tak o akýsi mix kresťanských a liberálnych hodnôt spojených do jedného. Kiska chce predovšetkým spájať jednotlivých lídrov. Sám sa obáva toho, že sa liberáli možu v postupnosti rozhádať.

Netreba však zabúdať, že aj on sám si predovšetkým rozhadal Igora Matoviča, keď prilákal do svojho tímu je dlhoročnú kolegyňu Veroniku Remišovu. Ta spoločne tentokrát s Kiskom bude bojovať o hlasy. Odobrať hlasy môže predovšetkým práve Matovičovcom, a tak isto Sulikovcom.

”Je pravdou, že po tom, ako som sa dočítal o diskusii medzi Mariánom Kočnerom a Norbertom Bödörom, tak sa mi trošku zvýšil tlak a bol som zo soboty na nedeľu na jednom lekárskom vyšetrení, ale bol som tam krátko a vrátil som sa domov, vysvetlil Kiska, ktorého šokovala táto informácia.”

Práve podľa materializovaných informácií mal Kočner komunikovať s Bödörom a Tóthom o o polícii, prideľovaní konkrétnych miest, a tak isto prideľovaní jednotlivých prípadov. Bödör mal pre neho zabezpečovať lustrácie novinárov. Marián Kočner je obvinený z objednávky vraždy novinára Jána Kuciaka. Práve táto sprava šokovala prezidenta na toľko, že zo soboty na nedeľu bol na lekársky vyšetrený

 

Kiska skončil v nemocnici


Kiska skončil v nemocnici

Kiska skončil v nemocnici!
Kiska skončil v nemocnici! Zdravie mu podlomila táto šokujúca správa! 2

Parlamentný boj na plné obrátky. Zdá sa, že voľby do parlamentu budú naozaj veľmi zaujímavé. Mečiar vracia návrat, Truban našiel novú metódu označovania na nových a starých politikov pričom by najradšej zmenil politickú kultúru a Kiska vyzbieral podpisy, ktoré mu zabezpečia založiť stranu Za Ľudí. Netreba zabúdať ani na Štefana Harabina, ktorý získal v prezidentských voľbách 3 miesto a dokázal, že jeho mandát je naozaj skutočný a môže ohroziť liberálne sily, ktoré sú v súčasnosti veľkým a jasným trendom.

Editor's Rating:
5
Written by Daniel
Prečo PICUS Capital? Na Slovensku máme média, ktoré sú vlastnené a financované západom. Členovia a redaktori týchto médií sedia v správnych radách mimovládnych organizáciách a predstavenstvách neziskových organizácií. Takto nemôžeme zaručiť "objektívne spravodajstvo". A preto je lepšie si ho robiť sám! "Lepšie kriticky rozmýšľať ako hlúpo veriť všetkému." Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *