piatok, 28 januára, 2022

Kiska to priznal! Toto mu naháňa najväčší strach!

Posledné články

Kiska to priznal! Toto mu naháňa najväčší strach!

Parlamentné voľby sú za dverami a boj o voličov postupne narastá. Politický marketing je v politických stranách rôznorodý. Tentokrát to bude boj medzi jednou stranou, ktorú chcú poraziť všetci. Takáto orientácia politického marketingu bola nastavená hneď na začiatku. Fico a SMER-SD je pre oko liberálov neodpustitelný hriech a voliči strany SMER-SD sú pre liberálov jednoducho blázni bez rozumu.

Na druhej strane sa zabudlo, že masívne v prieskumoch rastie ĽSNS. Tá „Mediálna fašistická strana“, Ktorá sa pred pár rokmi v prieskumoch nemala dostať ani do parlamentu. Tá strana, proti ktorej mal bojovať aj samotný líder SNS Andrej Danko. V praktickosti politický marketing Kotlebovcom vytvárajú samotné pravicové strany či média, ktoré na Kotlebu proste zabudli. Netreba zabudnúť, že Andrej Kiska nepozval Kotlebu ani do prezidentskému palácu po parlamentných voľbách. Tým prakticky urazil viac ako 200 tisíc voličov. Podľa Europoslankyne Benovej sú voliči ĽSNS rovnakí fašisti.

Máme na Slovensku skutočne viac ako 200 tisíc fašistov? Alebo sú len ľudia už unavený a niekedy aj z trucu volia stranu Mariána Kotlebu, pretože sa už jednoducho nemôžu prizerať na akési delenie pravice, lavice, ktorá jednoducho nekoná?

Kiska to priznal! Toto mu naháňa najväčší strach!

Práve Andrej Kiska sa obáva vlády, v ktorej by boli fašisti. Myslí tým stranu ĽSNS.

„Vláda, v ktorej by boli fašisti, by bola katastrofa pre Slovensko.“ Podľa Kisku je problémom, aj keď premiér Pellegrini hovorí, že on by s Kotlebom nevládol, že túto možnosť zatiaľ nevylúčil Robert Fico.

„A vieme, kto Smer riadi a koho poslanci poslúchajú. Videli sme to pri hlasovaní o volebnom moratóriu na prieskumy, pri hlasovaní o reforme nemocníc aj pri voľbe ústavných sudcov. Premiér chcel iné, ako predseda Smeru a vždy bolo podľa Fica,“

„Preto musíme urobiť všetko, preto, aby vznikol Blok zmeny. Vládu Smeru s fašistami nesmieme dovoliť, dodal na záver Kiska v príspevku na sociálnej sieti.

Zdroj: https://dennikdnes.sk/2019/12/11/zistili-sme-co-nahana-exprezidentovi-kiskovi-najvacsi-strach/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články