pondelok, 24 januára, 2022

Kisková prednáška za astronomickú cenu! Koľko si Kiska pýta za jednu prednášku?

Posledné články

Kisková prednáška za astronomickú cenu. Koľko si Kiska pýta za jednu prednášku?

Bývalý Slovenský prezident Andrej Kiska a súčasný líder strany Za Ľudí priznal koľko reálne stojí jeho prednáška. Ak by ste si chceli vypočuť Andreja Kisku na súkromnej akcii zaplatíte si poriadny balík. Kiska je však, ako každý jeden politik či človek z biznisu uznávaná tvár, ktorá môže prezradiť svoje tajomstva úspešného človeka. Kiska sa tak vo voľnom čase zúčastňuje konferencii, ktoré sú organizovanými komerčnými firmami. V nich vystupuje ako prednášajúca osobnosť, ktorá má skúsenosti s úspešným biznisom.

Kisková prednáška za astronomickú cenu. Koľko si Kiska pýta za jednu prednášku?

Vzhľadom, že Kiska je úspešným podnikateľom, známou osobnosťou a bývalým prezidentom jeho cena za prednášku sa astronomicky zvýšila. Kiska by tak mohol za jedinú prednášku dostať 6 až 10 tisíc eur. Kiska v rozhovore pre Plus 7 Dní priznal, že prednášal pre spoločnosť Futúre, Google či Port Prague.
„Prednášal som pre McKenzie, Google, Futúre Port Prague, prednášal som pre finančných riaditeľov spoločnosti T-Com z celej Európy, dodáva pre PLUS 7 dní.

Kiska by tak mohol za jedinú prednášku dostať 6 až 10 tisíc eur. Kiska v rozhovore pre Plus 7 Dní priznal, že prednášal pre spoločnosť Futúre, Google či Port Prague.
„Prednášal som pre McKenzie, Google, Futúre Port Prague, prednášal som pre finančných riaditeľov spoločnosti T-Com z celej Európy, dodáva pre PLUS 7 dní.

Kiska nie je jediným prednášajúcim politikom

Kiska si však pravdepodobne berie príklad z bývalých amerických prezidentov, ktorí taktiež podľahli trendu prednášania. Ku príkladu je to napríklad Barack Obama. Ten si však za prednášku podľa magazínu The Guardian 400 tisíc dolárov.
Veľmi úspešný je napríklad Bill Clinton. Ten podľa odhadov na prednáškach zarobil 75 miliónov dolárov. Firma Ericsson mu zaplatiť neuveriteľných 700 tisíc dolárov.

Bill Clinton podľa odhadov na prednáškach zarobil 75 miliónov dolárov. Firma Ericsson mu zaplatiť neuveriteľných 700 tisíc dolárov.

Zdroj: https://refresher.sk/69414-Andrej-Kiska-zarobi-za-prednasku-6-az-10tisic-eur-Barack-Obama-az-360tisic?gdpr-accept=1, https://plus7dni.pluska.sk/domov/waw-jednu-prednasku-zarobi-viac-ako-mesiac-palaci-kiska-priznal-com-teraz-ryzuje?itm_site=plus1&itm_template=hp&itm_area=hp&itm_modul=topbox&itm_image=0&itm_position=2

obrazok: https://www.webnoviny.sk/foto-prezident-kiska-si-prebral-kluc-od-prahy-udelia-mu-aj-zlatu-medailu/ Prezident SR Andrej Kiska. Foto: archívne, SITA/Branislav Bibel. https://gaudeo.sk/prezident-andrej-kiska-odpovedal-na-otazky-studentov-co-zaujimalo-studentov-ucm/ Zdroj: Jakub Kovalíkík

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články