Slovensko

Kisku čaká operácia! Je to vážne?

Kisku čaká operácia! Je to vážne? Ex prezidenta Andreja Kisku a súčasného lídra strany Za ľudí čaká operácia. Podľa informácii Televízie Markíza...

Napísal Andrej · >
Kisku čaká operácia! Je to vážne?

Kisku čaká operácia! Je to vážne?

Ex prezidenta Andreja Kisku a súčasného lídra strany Za ľudí čaká operácia. Podľa informácii Televízie Markíza Kiska podstúpi operáciu srdca. Ex prezident má arytmiu.
V pondelok Kiska absolvoval predoperačné vyšetrenia. Kiskova rekonvalescencia môže pôda odhadov trvať až mesiac. Kiska otvorene na socialej sieti Facebook priznal, že sa operácie neobáva a ide o malý rutinný zákrok. Problém s arytmiou je aj v Kiskovej rodine.

“Zajtra idem na malý rutinný zákrok do srdcovo-cievneho ústavu. Mám bežnú arytmiu, máme to v rodine, je to prevencia, oznámil Kiska na sociálnej sieti Facebook

Kisku čaká operácia! Je to vážne?

Nie je to prvá Kisková operácia

Kiska tak isto v minulosti podstúpil operáciu bedrového kĺbu. K informovanosti fanúšikov mu slúži sociálna sieť Facebook, kde otvorene informuje o svojom stave.

 
 

Nie len Kiska
Netreba zabúdať, že sa pohoršilo aj niektorým ostatným politikom. Príkladom je aj trojnásobný premiér Robert Fico, ktorý mal vážnejší problém, a tak isto, aj operáciu. Ficovi operovali srdce v Národnom ústave srdcových a cievnych chorôb v Bratislave.

Mediálna informácia však bola dlho utajovaná. Média vtedy informovali o viacnásobnom by-pasce.
Zdravotné problémy mal aj Andrej Danko. Ten otvorene potvrdil, že v Národnom onkologickom ústave podstúpil sériu vyšetrení pre ložiskový nález v stene žalúdka. Janko verejnosť informoval, preto, aby nevznikali žiadne zbytočne špekulácie o jeho zdravotnom stave.

Svoj zdravotný stav neskrýval ani Ivan Štefunko, ktorý priznal problém s cievami v mozgu, a tak isto epileptické záchvaty. Preto sa funkcie lídra Progresívneho Slovenska vzdal a v súčasnosti stranu “Kormidluje” Michal Truban.

https://www.facebook.com/watch/?ref=external&v=509361282956239

zdroj: https://domov.sme.sk/c/22224770/kiska-operacia-srdce.html

obrazok: https://www.tyzden.sk/politika/58940/andrej-kiska-ide-na-rutinnu-operaciu-srdca/, SITA/Branislav Bibel

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *