Slovensko

Klamár Kiska! Tibor Gašpar si podal Andreja Kisku. Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako…

Klamár Kiska! Tibor Gašpar si podal Andreja Kisku! Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako… Bývalý prezident policajného zboru Tibor Gašpar sa...

Napísal Andrej · >
Klamár Kiska! Tibor Gašpar si podal Andreja Kisku. Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako... 1

Klamár Kiska! Tibor Gašpar si podal Andreja Kisku! Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako…

Bývalý prezident policajného zboru Tibor Gašpar sa na sociálnej sieti Facebook po venoval Kiskovej daňovej kauze a jeho osobe. Bývalí ex-prezident sa v súčasnosti rozhodol vstúpiť do vysokej politiky so stranou Za Ľudí.

Celý status Tibora Gašpara na socialnej sieti Facebook

„KLAMÁR KISKA

Bývalý prezident Kiska, ktorý je v súčasnosti obvinený ako organizátor z pokračujúceho zločinu daňového podvodu, na svoje obvinenie reagoval opäť sebe vlastným spôsobom. Nechýbalo málo a zo zločinu, ktorý mal spáchať, by obvinil aj tých, ktorí sa ešte len narodia. „To nie ja, ale policajná mafia“, kričal Kiska v panike na svojej tlačovej besede.

 
 

Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako pre nás ostatných, a ako môžeme vidieť je úplne jedno či je práve policajný prezident Spišiak, Packa, Gašpar alebo Lučanský. Keď sa vyšetruje agent Kiska, vždy je za to zodpovedný niekto iný.

Už v čase keď sa začali vyšetrovať jeho daňové podvody, ihneď zaútočil na policajný zbor a snažil sa vytvoriť tlak na orgány činné v trestnom konaní. Vtedy to bola pomsta Fica rukami Kaliňáka, či Gašpara s Bödörom. Tento príbeh bol masívne podporovaný našimi „objektívnymi investigatívnymi“ novinármi a mimovládnymi organizáciami živenými zahraničným kapitálom. Nepomohlo. Kiska stratil väčšinu svojich sympatizantov, a doláre išli na nový projekt „Čaputová“.

Funkciu policajného prezidenta nezastávam už jeden a pol roka. Mnoho ďalších skutkov, ktorých sa mal dopustiť Kiska (vrátane tých, kde som podával trestné oznámenia ja sám) nie je doposiaľ vyšetrených, alebo boli vyšetrené nedôsledne. Keby som chcel konšpirovať, povedal by som, že po mojom odchode má Kiska a jeho mládežnícke združenie „Za slušné Slovensko“ v polícii skôr ochranu (to bol aj jeden z dôvodov, prečo som bol ako policajný prezident jedným z cieľov tejto liberálnej mašinérie). Je preto komické, aj po tejto dobe počuť z jeho úst tú istú pesničku, a sledovať jeho opätovný útok na prácu polície.

Aby som nebol ako niektorí naši „objektívni“ novinári, tu je pár faktov a názor si už určite urobíte sami:

Píše sa september 2017, verejnosť sa dozvedá o Kiskovej kauze. Kiska vysvetľuje, že je to len chyba účtovníčky, a že má ísť o krátenie dane z príjmu vo výške 27 tisíc eur. Ako sa neskôr dozvieme, Kiska klame.

Kiska ako prezident Slovenskej republiky nazýva vlastnú krajinu „mafiánskym štátom“. Dôvodom je únik informácií z jeho kauzy na verejnosť.
Len za apríl 2014 si mala firma KTAG, kde bol v tom čase Kiska majiteľ aj konateľ, z nákladov na Kiskovu propagáciu vo výške 770 tisíc eur neoprávnene uplatniť vratku DPH v sume 146 307,82 eura.

Daňová kontrola v roku 2014 túto vratku neuznala. Kiska musel doplatiť štátu a dostal aj pokutu.
Rok 2015. Kiskovcom trvá len rok, aby „zabudli“ na svoje neoprávnené konanie z roku 2014, opätovne zaúčtovávajú Kiskovu kampaň do nákladových položiek, a znovu si tak neoprávnene znižujú dane.

Po daňovej kontrole sa začína vyšetrovanie a Kiskovci rýchlo doplácajú daň, aby sa prejavením účinnej ľútosti vyhli trestnému stíhaniu. Zjednodušene povedané priznali, že podvádzali a vyplatili si beztrestnosť.

Rok 2017. Nie Fico, ani Kaliňák, ani Gašpar, ale Generálna prokuratúra nariaďuje, aby sa znovu začalo vyšetrovanie.

V novembri 2017, ihneď po tom ako sa začalo opätovné vyšetrovanie, si Kiskovci zrazu zázračne po 3 rokoch, viacerých daňových kontrolách a vyšetrovaní „spomenuli“, že zle zaúčtovali aj iné faktúry a tak podávajú 17 opravných, z toho 15 dodatočných, daňových priznaní DPH

Je už však neskoro a Kiska, ktorý nazval Slovensko „mafiánskym štátom“, delil ľudí na slušných a zlých, či iných (vrátane mňa) nazýval mafiánmi, je dnes obvineným daňovým podvodníkom. Už nám ostáva len netrpezlivo čakať, čo sa dozvieme z neprimerane dlhého (ne)vyšetrovania pozemkových podvodov pod Tatrami.“ vyjadril sa bývalý prezident policajného zboru Tibor Gašpar

KLAMÁR KISKA 🤥ℹ️ Bývalý prezident Kiska, ktorý je v súčasnosti obvinený ako organizátor z pokračujúceho zločinu…

Geplaatst door Tibor Gašpar op Woensdag 18 december 2019

Zdroj: https://www.facebook.com/tiborgaspar.sk/photos/a.2315712798518518/2527640530659076/?type=3

foto zdroj: https://domov.sme.sk/c/22276269/ustavny-sud-zrusil-pokutu-pre-kisku-za-financovanie-prezidentskej-kampane.html- SITA, Andrej Kiska

Ľuboš Pilc, Pravda, https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/523689-projekt-oklamani-gaspar-chce-porozpravat-o-tom-co-sa-dialo-po-kuciakovej-vrazde/
Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

2 Replies to “Klamár Kiska! Tibor Gašpar si podal Andreja Kisku. Pre Kisku platí zrejme iná spravodlivosť ako…”

  1. je fajn citat otvorene nazory, no zial ma mrzi, ze ich hodnotu znizuje gramaticka „gramotnost“ tych, ktori tieto prispevky pisu.. priklad: „Či sú červený, ružový alebo fialový.“ autor by sa mal vratit do skoly.. 1.pad mn. cislo.. oni su cerveni, ruzovi, fialovi.. a bolo tam toho viac.. najdite si nejakych jazykovych korektorov, pretoze napriek snahe vasa praca vyzera vyslovene amatersky..

  2. Bohužiaľ Kiska je mafián alá Al Capone, pluje na štát neplatí dane, tvári sa ako veľký dobrodinec. Čo čakať od hlupáka, pozera, egomaniaka a sociopata.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *