piatok, 21 januára, 2022

Kolaps po relácii: „Anders Brevik zabil 77 ľudí a dnes sedí v base. Matovič zabil 13 tisíc ľudí a dnes je minister financií a behá po telkách!“

Posledné články

Anders Brevik zabil 77 ľudí a dnes sedí v base. Matovič zabil 13 tisíc ľudí a dnes je minister financií a behá po telkách. Zronený Anders sa z Nórska pýta – je toto fér?

Zdroj: TA3

1. Pri všetkej úcte – vytesnime toho psychopata. Ignorujme ho. S vrahmi sa nerozpráva, s vrahmi sa nediskutuje. Vyzývame všetky televízie, aby Matoviča prestali pozývať do relácií. Bojkotujme to monštrum!

2. Matovič v telke, to je sypanie soli do rán rodinám všetkých obetí jeho celoplošného testovania. Je to mučenie rodiny Milana Lučanského, za ktorého smrť je takisto zodpovedný.

3. Igor Matovič patrí do psychiatrickej liečebne a nie, nezaslúžil by si podmienky ako Breivik v Nórsku, ale ako člen drogového kartelu vo väznici v Ekvádore – a aj to by 9 z 10 Slovákov považovalo za príliš benevolentný trest.

4. Je zvláštne, že televízie odmietajú pozvať do nedeľných diskusií Ľuboša Blahu. Strany SaS a Za ľudí povedia, že nie – lebo od strachu by nevykoktali ani jedno slovo. A vybavené, do RTVS sa nedostanem. Pozvú niekoho iného.

5. Markíza a JOJ-ka ešte horšie. Kovačič je urazený, že som upozornil na nedostatky vo vzdelaní redaktorky SME Hanzelovej, ktorú si medzitým zobral za ženu. Love is all around.

5. Dibáková ma nenávidí, lebo som upozornil na jej pletky s Grendelom. A tak ma blokujú. Podpredsedu najsilnejšej opozičnej strany. Môj zločin je, že mám iné názory. Také ako vy, priatelia.

6. Zato kriminálnika Matoviča si veselo pozývajú a v jeho prípade nevadí, že uráža väčšinu Slovákov a jeho opatrenia viedli k smrti tisícov. Ešte tomu psychopatovi aj nadbiehajú. Takto dnes fungujú mainstreamové médiá – a potom sa čudujú, že ľudia prechádzajú k alternatíve.

7. Možno ste to videli, Iliev na TA3 dával Psychovi kamarátske otázky ako štrnásťročná brigádnička, ktorá spovedá Justina Biebera pre časopis Bravo. Keď tam sedí Robert Fico, treba mi skočiť do reči aspoň 5-krát za vetu. Pritom je opozičný politik a má v debate oponentov.

8. Ale keď je tam Matovič sám ako palculienka, tak ho Iliev ovieva ako Alipašu z Bagdádu. Psycho si môže spokojne nadávať na opozíciu, Psycha nikto nepreruší. Perfektné – takto to má vyzerať. V Severnej Kórei.

9. To, čo je kľúčové – Matovič našiel 500 miliónov v rozpočte. Čiže ukázal, že je číre klamstvo, že štát nemá peniaze na trináste dôchodky – ukradol ich seniorom, tak nech ich okamžite vyplatí, zlodej!

10. Sú peniaze aj na sestričky a zdravotníkov, ktorých nemocnice zúfalo potrebujú. To je ten hlavný problém, na ktorý rok kašľali. Kvôli tomu odkladajú operácie, kvôli tomu nezvládajú tretiu vlnu. Na čo ten vrah čaká?

11. Za tých 500 miliónov by ste mohli dať zdravotníkom dvojnásobné platy. Nakúpiť prístroje. Postaviť desať nových nemocníc. Mohli by ste zachrániť prevádzky, zachrániť ľudí. Ale jeho baví, že kvôli nemu umierajú ľudia!

12. A namiesto toho tu Matovič vymýšľa psychopatické experimenty s „boriskami“, aby dôchodcovia mohli ísť brázdiť svahy. On nechápe, že seniori si peniaze zaslúžia – bez vydierania, bez podmienok, bez tých ich mafiánskych ponúk.

13. Matovič sa chystá zlikvidovať živnostníkov a násobne im zvýšiť dane a odvody. Podviedol tých, ktorí ho volili – sľuboval pomoc živnostníkom, no ide ich vyhubiť.

14. Ale tak je to všade – Matovič pred voľbami sľuboval pacientom rýchle nemocnice, no ide ich vyhubiť. Teraz sľubuje seniorom – a výsledkom jeho sľubov je vždy len chaos, skaza a smrť.

15. Nikoho na Slovensku už nezaujímajú hádky Matoviča a Sulíka. Slovensko kolabuje, prezidentka spí, Matovič regulárne zošalel a Sulík si plánuje útek do Austrálie.

A ako bonus teraz v telke musíme počúvať predsedníčku Progresívneho Slovensko, ktorá došla do TA3 zjavne pod vplyvom. Zober loptu, Irenka! Prepínam. Toto nemá úroveň.

Dnes už pravdu nájdete iba v alternatívnych médiách – je najvyšší čas vyhlásiť bojkot tých oligarchických!

Komentár opozičného poslanca Ľuboša Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články