pondelok, 29 novembra, 2021

Kollár a mafia? Bývalí kamaráti Kollára prehovorili!

Posledné články

Kollár a mafia? Bývalí kamaráti Kollára prehovorili!

Líder strany SME Rodina, podnikateľ či filantrop, ktorý pomáha doteraz znevyhodnenym rodinám.

Kollar v minulých rozhovoroch priznal, že chce predovšetkým pomáhať sociálne znevyhodnenym rodinám. Pred vstupom do politiky však Kollár zažíval množstvo tvrdých otázok na jeho osobu. Podľa médií sa vedľa Kollára pohybovalo množstvo mafiánov a bielych koní.

Kollár a mafia? Bývalí kamaráti Kollára prehovorili!

Na svetlo sveta sa objavili tajne dokumenty. Podľa dokumentov mal Kollár v podsvetí známych. Dokonca s nimi robil aj biznis.

„Kollára v nich označuje ako jedného z poskokov „veksláka“ Petra Steinhübela, prezývaný Žaluď, ktorý sa neskôr vypracoval na silného muža bratislavského podsvetia. Zastrelili ho v auguste 1999, uviedol zdroj.

Podľa zistený líder Sme Rodina patril medzi skupinu, ktorá sa špecializovanou nelegálnou výmenou peňazí či pašovanim tovaru.

Kollár so Steinhübelom dokonca vlastnili obchodnú spoločnosť

O Kollárovi sa rozhovoril aj Kontroverzný podnikateľ Marián Kočner, podľa ktorého bol Kollár v aute, keď na Steinhübela strieľali.

Podľa Kočnera Kollár, Steinhübel a Deak pašovali tony striebra v tehličkách z Nemecka, ktoré potom následne predával do klenotníctiev.

„Nezaplatili ani clo, ani daň a načierno ho predávali do zlatníctiev a klenotníctiev v Bratislave a Prahe, povedal Kočner s tým, že Kollár bol napr. so Steinhübelom v aute, keď na neho strieľali.

Kočner si servítky pred ústa v minulosti nedal a Kollára dokonca obvinil z toho, že bil budúcu matku svojho dieťaťa.

Podnikateľ tiež Kollára obvinil, že bil budúcu matku svojho dieťaťa.

„Boli na lyžovačke a Alenka nevedela vyjsť s autom hore a on išiel po ňu a, že, aby ho nevolala pán Kočner, ale krstný otec.“,

Zdroj: https://dennikdnes.sk/2020/02/06/boris-kollar-a-mafia-toto-o-nom-prezradili-byvali-kamarati/

Zdroj foto: TASR, Boris Kollar,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články