pondelok, 6 decembra, 2021

Kollár vulgárne o homosexuáloch! Tieto slová by ste nečakali!

Posledné články

Kollár vulgárne o homosexuáloch! Tieto slová by ste nečakali!

Boris Kollár je známymi svojimi pikantnými statusmi na sociálnej sieti Facebook. Jeho politická popularita vzrástla najme kvôli videám, kde kritizoval ilegálnu migráciu. Dnes je Kollár viac konzervatívec, ako liberál a stále je otázne akým smerom pôjde Sme Rodina po voľbách.

Kollár vulgárne o homosexuáloch! Toto si o nich myslí líder Sme Rodina!

Líder Sme Rodina sa naposledy vyjadril aj na adresu homosexuálov. Podľa jeho slov ma homosexuálov rad a nemá s nimi problém. Nesúhlasí však s výchovou detí homosexuálmi.

Na sociálnej sieti Facebook Kollár zdieľal článok, v ktorom pápež podporil Slovenské referendum. To by však nebol Kollár ak by nepripojil pár štipľavých slov.

Kollárove pikantné slová na adresu homosexuálov! Toto si o nich myslí líder Sme Rodina!

„Absolútne súhlasím. Rodina je otec, mama a deti. Maximálna mama, mama, mama, mama, mama, mama, mama a moje deti! Nič iné! Dvaja teplo si a dieťa? Zvrátené! Ospravedlňujem sa gejom, mne neprekáža, keď sa majú radi, mne neprekáža, keď si to robia, mne neprekáža, keď sa ľúbia a sú*aj ú si ritky, kúr*a, ale nech zo svojej úchylky nechcú vytvoriť rodinu!“ Vulgarizmami Kollár nešetril a týmto komentárom si určite poštve množstvo ľudí.

Zdroj: https://glob.zoznam.sk/nechutne-vyroky-kollara-ci-kotlebu-kto-sa-homofobom-roka/

https://slovensko.hnonline.sk/800540-napadli-nas-vyznavaci-kultury-smrti-kdh-kollar-ci-kotleba-sa-pobiju-o-titul-homofob-roka,

https://www.dennikdnes.sk/2019/12/11/neuverite-co-povedal-boris-kollar-na-adresu-homosexualov/

foto Zdroj: TASR- Boris Kollár

ISTOCK / SVETIKD,

Homophobic people have a higher chance of being gay, according to science

https://www.indy100.com/article/homophobia-gay-homosexual-closet-science-self-loathing-study-data-50-years-decriminalisation-7788016

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články