pondelok, 6 decembra, 2021

Kollára začala vyšetrovať polícia! Túto vec predseda parlamentu NEUTAJÍ!

Posledné články

Kollára začala vyšetrovať polícia! Túto vec predseda parlamentu NEUTAJÍ!

Na predsedu parlamentu Kollára sa to poriadne valí. Najprv kauza diplomových prác, ktorá rozpútala poriadnu diskusiu.

Následne sa rieši komunikácia Borisa Kollára s transexualkov Paris, ktorá sa ukázala poriadne pikantnou.

Facebook/Paris Nemc

Kollár bol po novom aj na polícii.

Viac informácii prezradil opozičný poslanec Ľuboš Blaha.

„Ďalšie krásne prevalenie: Boris Kollár priznal svoju perverznú komunikáciu s transsexuálom, ktorému už ako poslanec NR SR za konzervatívnu Sme rodinu navrhoval takéto: „Za jazdy v aute si vyhrnieš sukňu a budem ťa honiť, keď budeš šoférovať“. Ospravedlňujem sa za tie slová – ale citujem predsedu parlamentu.

Zdroj: Branislav Wáclav / Aktuality.sk

Pán Kollár to vysvetľuje ozaj originálne: vraj do politiky prišiel, aby pomáhal ľuďom. Hej, hej, pochopili sme. Boris pomáha. Napríklad pri šoférovaní.

Reakcia slniečkarskej komunity na seba nenechala dlho čakať. Kollárovi bola odobratá cena Homofób roka. Boris Kollár celému Slovensku úplne rukolapne – áno, rukolapne – dokázal, že nie je homofób. Je slniečkovejší než všetci Poliačikovia dokopy. Priam transcendentálne. Gratulujeme.

Ešte späť k Borisovi Kollárovi. Dnes nemal svoj deň. Dokonca ho začala vyšetrovať polícia. Za kšefty so schránkovou firmou na Cypre. Hej, hej – schránkové firmy na Cypre, presne o takých točil videjká pred voľbami Igor Matovič. A jeho koaličný partner je kvôli nim vyšetrovaný políciou. No premiér Matovič je tíško – ako vždy.

Ilustračné foto Autor: Polícia SR

Čo tam po schránkových firmách, čo tam po diplomovkách, čo tam po sľuboch a slušnosti – koalíciu drží pokope nenávisť voči Robertovi Ficovi. Môžu kradnúť, môžu rabovať, môžu oberať ľudí o sociálne istoty – dôležité je šíriť nenávisť voči Smeru. Aké jednoduché.

Dokedy si s tým vystačia, čo myslíte, priatelia?“ Vyjadril sa poslanec Ľuboš Blaha

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články