streda, 1 decembra, 2021

Komu najviac vyhovuje brutálna vražda novinára Kuciaka a jeho priateľky?

Posledné články

Komu najviac vyhovuje brutálna vražda novinára Kuciaka a jeho priateľky?

21.2.2018 je dátum, ktorý sa smutne a hlboko zapísal do dejín Slovenskej republiky. Jan Kuciak a Martina Kušnírová sú brutálne zavraždený neznámym páchateľom. Najpravdepodobnejší motív vraždy je investigatívna práca. Práve tuto informáciu potvrdil v septembri 2018 dozorujúci prokurátor. Po smrti Kuciaka sa ľudia akoby prebudili z letargie. Slovensko spoznalo nová mena, ktoré bojovali za Slušne Slovensko. Protesty, umelci a mlade tvare, ktoré chceli ukončiť politiku SMERU. Naopak Fico hovoril o protestoch platených Sorosom a postupne sa na smrti Jana Kuciaka začala konať špinavá politická hra, ktorú využívalo mnoho politikov len na svoj jasný prospech.

Komu najviac vyhovuje brutálna vražda novinára Kuciaka a jeho priateľky?

O tejto téme prehovoril aj poslanec NRSR Ľuboš Blaha, ktorý si servítku pred ústa pravdepodobne nikdy nedá. Naopak jeho názory sa v poslednej dobe stali hitom aj vďaka masicnemu boju proti liberálom a ich politickej hre.

Blaha v statuse na socialnej sieti Facebook

“Základná otázka okolo celej kauzy Kuciaka je jediná – komu jeho vražda vyhovovala? Vraždou Kuciaka najviac získala liberálna mafia. Kuciakova vražda vyhovovala tým, čo chcú odstrániť Smer a prevziať moc. A teda liberálnej mafii. Všetko ostatné je vata,”

“Útoky na Smer sú bezpredmetné. Nič neublížilo tejto vláde väčšmi ako to, že zomrel Kuciak. Toto nie je o Ficovi, Kaliňákovi, Dankovi ani Bugárovi. To vidí každý. Naopak – politicky na tom neuveriteľne ryžujú liberáli. Veľa ľudí verí, že práve títo stáli za jeho vraždou. A že Kočner bol iba nástroj. A že Kuciak bol takisto iba nástroj. Na to, aby prevzali moc.

Neexistujú o tom dôkazy, ale ľudia sa ma na to pýtajú prakticky denne. A tí, ktorí tu mesiace živili konšpirácie o talianskej mafii a Smere môžu asi ťažko vyčítať ľuďom, že sa logicky pýtajú, kto na vražde Kuciaka najviac profitoval,” pokračoval Blaha.

Ľuboš Blaha: Eskaláciou sporov s Ruskom EÚ riskuje jadrovú vojnu

Zdroj: https://www.napalete.sk/blaha-nebyt-vrazdy-kuciaka-caputova-dnes-nesedela-v-prezidentskom-palaci/?fbclid=IwAR1ZwYrywkiBbJ7H1yP5Aj8CHMpfvLh4Qap4a_EabAWUOFXfAfWjNhIwhL0, https://www.facebook.com/LBlaha/?epa=SEARCH_BOX

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články