utorok, 7 decembra, 2021

KORONE DALA NA FRAK! Emotívny odkaz Bílej valcuje internet!

Posledné články

KORONE DALA NA FRAK! Emotívny odkaz Bílej valcuje internet!

Najznámejšia Česká speváčka pred pár dňami šokovala verejnosť tým, že sa Koronavírusom nakazila. Sama v minulosti s úsmevom na tvári tvrdila, že sa nej KORONAVÍRUS vyhýba.

Zdroj: gt

„Myslela som si, že COVID sa ma bojí a tak sa mi vyhýba… Bohužiaľ, prestal si to užívať a je bližšie, než som chcela… Moji milovaní, odvtedy som včera v povinnej karanténe! Veľmi na vás myslím, prakticky objímam a dávajte si pozor,“ napísala ešte 9. septembra na sociálnej sieti.

Speváčka si však ťažkú hlavu s priebehu choroby nerobí.

„Ten „syčák“ okolo mňa len neprešiel, ale ma pekne dostal. Aspoň vám však môžem povedať svoju skúsenosť o tom, že je to len blbá chrípka, ktorá sa dá prežiť. Je potrebné si na to zvyknúť a byť na seba opatrný, ale inak by som z toho hrôzu nerobila.“

Je naspäť v kondícii

„Som naspäť v kondícii a teším sa na otvorenie svojho divadla, na krsť cédečka. Teším sa hlavne, aby už bolo všetko v poriadku. Aby sme si podávali ruky, či sa mohli objať,“ dodala.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.
ZDROJDnes24

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články