streda, 1 decembra, 2021

Kotleba a Mazurek argumentačne zničili Klusa v parlamente!

Posledné články

Kotleba a Mazurek argumentačne zničili Klusa v parlamente!

Kotleba a Mazurek argumentačne zničili Klusa v parlamente!
Kotleba a Mazurek argumentačne zničili Klusa v parlamente!

Vyslanie Slovenských vojakov na ruské hranice sú v parlamente horúcou témou, pri ktorej sú poslanci rozdelený do dvoch táborov. Jedni s týmto problém nemajú a hovoria o určitých partnerstvách s NATO. Druhá skupina sa viac prikláňa k tomu, že by sme v žiadnom prípade vojakov na ruské hranice posielať nemali.

Zaujímavou osobnosťou je predseda NRSR Andrej Danko. Ten sa snaží zabezpečiť, čo najlepšie ruské vzťahy. Rád chodí do Ruska a v poslednej dobe sa médiám pochválil, že si podal ruku s Vladimírom Putinom. Na druhej strane SNS nemý problém vyslať vojakov na ruské hranice. Smutné však na tom je, že Danko nevie priznať, že je mužom mnoho tvári. Za toto ho skritizoval aj poslanec NRSR Milan Mazurek. V polovici vystupovania mu samotný Janko vypol mikrofón. Značnú kritiku pravdupovediac neprijal. K prozápadnosti a hodnotám západu sa silno prikláňa aj známy poslanec NRSR Martin Klus, ktorý pôsobí v strane Sas. Ten s vyslaním vojakov na ruské hranice nemá žiaden problém. V parlamente na neho ostro zareagovali poslanec Kotleba a Mazurek.

Kotleba a Mazurek argumentačne zničili Klusa v parlamente!

“Pán docent Klus vaše vystúpenie na tému NATO je vždy majstrovská ukážka demagógie, ktorú by lepšie reprezentovali, neponúkli ani zamestnanci Americkej ambasády. To si musíme povedať úplne na rovinu. Ale dnes ste opäť klamali. Strýčko Sám však bude na vás hrdý. Takého agenta akého máme v Slovenskom parlamente asi nikde nemal. Mňa úplne zarazilo, ako môžte porovnávať prítomnosť cudzích vojsk na území niektorých pobalstkých štátov s prítomnosťou vlastnej armády na území Ruskej Federácie v ich vlastnej strane hraníc. Ved to je argument, ktorý by nepoužil ani siedmak na základnej škole. A vy pán Docent takúto demagógiu bez hanby šírite” zhodnotil ostro poslanca Klusá líder ĽSNS Marián Kotleba

Ku kritike poslanca Klusá sa pridal aj Milan Mazurek.
“ Pán Klus vy, ako fanatický rusofób si neuvedomujete, každá minca má dve strany. Aj tá na Ukrajine a investičných pomociach pre budovanie demokracie na Ukrajine aj tá v Gruzínsku. Toto nie je len jednostranná agresia, ako ju vnímate vy. Pán Klus sto známi konšpirátor, ktorému stačia jednoduché fakty a fanatická nenávisť”

Celé vyhlásenie Mariana Kotlebu tu:

https://www.youtube.com/watch?v=VsIdoqJnXfs

celé vyhlásenie Milana Mazureka

https://www.youtube.com/watch?v=KCiNFdoCxw4

zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=KCiNFdoCxw4,

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články