piatok, 21 januára, 2022

Kotleba rozpútal PEKLO v parlamente! Na toto Matovič nikdy nezabudne…

Posledné články

Kotleba rozpútal PEKLO v parlamente! Na toto Matovič nikdy nezabudne…

Koláž – zdroj: TASR

Opozičný poslanec a líder strany ĽSNS Marián Kotleba sa postavil pred rečnícky pult. To, čo nasledovalo Kotleba nečakal. Premier Igor Matovic po jeho vstupe odišiel.

„Vládni poslanci dnes schválili rozpočet, ktorý vytvorí tak obrovský štátny dlh, že hoci ho budú splácať este naši pravnuci, nikdy ho splatiť nedokážu!!!

S Matovičom som mal kvôli tomu v parlamente konflikt. Hoci ako prvý porušil pravidlá rokovania parlamentu práve Matovič, podpredseda NR SR Grendel sa postavil na jeho stranu a mňa vykázal zo sály. Samozrejme, že som tam ostal!

Nikdy ma neumlčia! Vždy budem kritizovať tých, ktorí škodia Slovensku. A pravda je taká, že Matovič svojimi rozhodnutiami škodí viac ako ktokoľvek iný!!!
Áno, smeráci kradli. Ale čo si myslíte, že títo nekradnú a ani nebudú? Jasné, že hej. Lenže ešte k tomu ohýbajú Ústavu aj zákony ako len chcú, len aby ľudí donútili k poslušnosti.

A poslušnosť tejto vláde povedie k totálnej strate slobody a ľudských práv. A ja budem radšej bojovať aj za vás, aj za cenu perzekúcií, pokút a trestov, ako sa vzdať slobody dobrovoľne!

M. R. Štefánik: kto nie je za slobodu ochotný bojovať, ten si ju nezaslúži!“ vyjadril sa opozičný poslanec Kotleba na socialnej sieti Facebook

Viac vo videu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články