Image default
Slovensko

Kotlebovci chcú zakázať homosexuálom možnosť adoptovať si deti

Kotlebovci chcú zakázať homosexuálom možnosť adoptovať si deti

Kotlebovci chcú zakázať homosexuálom možnosť adoptovať si deti
Kotlebovci chcú zakázať homosexuálom možnosť adoptovať si deti

Opozičná strana LSNS, ktorá vzbudzuje vlnu kontroverznosti predovšetkým u mainstremových médií prišla s návrhom, ktorý sa nebude určite páčiť otvoreným liberálom. Kontroverzná strana chce zakázať homosexuálom možnosť adoptovať si deti. Podľa Kotlebovej strany je základom rodiny muž a žena. V žiadnom prípade si tak Kotlebovci nepripúšťajú základ rodiny muž a muž či žena a žena.

Práve tradičná rodina muža a ženy považujú Kotlebovci ako základnú bunku civilizovanej spoločnosti. Maloleté deti by mali byť zverené do opatery len tradičnej rodine. V tomto prípade by mala byť osoba orientovaná heterosexuálne nie homosexuálne. V novele zákona o rodine to navrhujú poslanci LSNS, právnu normu predložia na najbližšiu schôdzu Národnej rady SR.  Podľa autorov návrhu by táto novela mala v budúcnosti zlepšiť ochranu práv detí na život v tradičnej heterosexuálnej rodine.

„Prijatím tejto novely sa vytvorí garancia, že deti neskončia v zákonnej starostlivosti u prejavených homosexuálov, pedofilov alebo zoofilov, a tým nebude ohrozený ich ďalší mravný a zdravotný vývoj,“ okomentovali poslanci LSNS

„Manželstvo, respektíve partnerstvo muža a ženy, má v skutočnosti dva neoddeliteľné významy, nielen pre manželov a spoločnosť, ale zvlášť pre deti. Prvý význam je v budovaní hlbokého vzťahu lásky medzi manželmi. Druhý je vo vytváraní bezpečného prostredia pre privádzanie detí na svet a ich výchovu,“ Pri neustále rastúcom tlaku liberálnych lobistov tak môže nastať už v blízkej budúcnosti situácia, že deti skončia zákonným spôsobom v rukách homosexuálov, pedofilov alebo zoofilov. Deťom vyrastajúcim v takomto zvrátenom prostredí nebudú nielenže vytvorené podmienky pre zdravý fyzický a duševný rozvoj, ale s veľkou pravdepodobnosťou sa stanú aj obeťami sexuálneho zneužívania,“ uzavreli autori novely.

Či bude alebo nebude tento návrh schválený sa dozvieme už čoskoro

zdroj: http://www.infovojna.sk/article/lsns-chce-zakazat-homosexualom-moznost-adoptovat-si-deti

 

 

 

 

 

Súvisiace články

Podpredseda Progresívneho Slovenska Michal Truban šokuje prečo?

Andrej

Lipšic-Politikom nejde ani tak o vyšetrenie vraždy, ako o udržanie si funkcií…video vo vnutri

Andrej

Nicholsonovej „tradičná chatka“ neuvedená v majetkovom priznaní

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..