utorok, 7 decembra, 2021

Kotlebovci to už nevydržali! Takto zakročili proti PS/SPOLU

Posledné články

Kotlebovci to už nevydržali! Takto zakročili proti PS/SPOLU

Alan Suchánek, Viera Dubačová, Martin Poliačik, Miroslav Beblavý, Simona Petrík a Jozef Mihál sa rozhodli zubami nechtami blokovať otvorenú schôdzu NR SR. Išlo o blokaciu priam vlastným telom pultik. V parlamente dokonca spali aby mohli strážiť NR SR. Takéto zaujímavé počiny od liberálov pravdepodobne nikto nečakal. Mali sme tu falošné bankovky rozsipané v parlamente. Rozhádzané injakecne striekačky rozhádzané na poslanca NR SR či napadnutie poslanca poslancom. Strážiť pultik vlastným telom je však svetovou raritou.

Kotlebovci to už nevydržali! Takto zakročili proti PS/SPOLU

Na takéto počiny sa Kotlebovci pravdepodobne už nemohli len tak prizerať. Kotlebovci sa tak rozhodli podať trestné oznámenie na 6 spomenutých poslancov.
Poriadok s nimi nedokázal urobiť Danko a tak do vlastných rúk to zobral líder ĽSNS Marián Kotleba, ktorý sa osobne rozhodol doručiť podnet na Generálnu prokuratúru.
„Generálna prokuratúra, ako ochranca ústavnosti a zákonnosti, musí konať! Nemôžme predsa kvôli nejakým šiestim pomýlencom – feťákom dovoliť, aby národná rada už vôbec nepracovala.“ vyjadril sa Marián Kotleba.

http://www.prehladsprav.sk/kotlebovci-podali-trestne-oznamenie-na-poslancov-z-psspolu-pre-zlocin-sabotaze/4810

Zdroj foto: TASR/Martin Baumann, https://refresher.sk/65479-Medzi-stredoskolakmi-by-v-europskych-volbach-vyhrali-kotlebovci

Zdroj foto: TASR, https://www.cas.sk/fotogaleria/843440/progresivne-slovensko-a-spolu-chcu-spolupracovat-aj-v-parlamentnych-volbach-navrh-pre-kisku/1/

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články