">Kováč: Slovania sú menej uvedomelí ako západná Európa | PICUS Capital
Image default

Známe mená a celebrity často perlia jednu perlu za druhou. Zatiaľ čo na Juraja Kemku a jeho prozápadné cítenie sme si postupom času zvykli.

Prichádza ďalšia „celebrita“, ktorej tvrdenie je nepochopiteľné. Podľa známeho Slovenského rapera Branislava Kováča sú Slovania menej uvedomelí ako západná Europa. Raper má pravdepodobne pri sebe vo vrecku „meradlo“ na uvedomelosť. Je alarmujúce ako sa celebrity snažia vytvárať zlú mienku na samotné Slovensko  a taktiež Slovanov.

 
 
 
 

 
 

Raper šokuje: Slovania sú menej uvedomelí ako západná Európa

Paradoxom je, že tieto slová povedal Branislav Kováč pred „hrdým Slovákom“ žijúcim v Rakúsku Jurajom Kemkom. Práve na „apolitickom“ hudobnom festivale Pohoda si dovolil takto slovne „zaútočiť“ na Slovanov. Podľa neho sú Slovania z genetických dôvodov menej uvedomelí než ľudia žijúci v západnej Európe. Je to dosť alarmujúce, že „apolitický“ (aspoň to takto naznačil hlavný organizátor Kaščák) dáva na festivale priestor Hríbovy či Kiskovi a k tomu sa ešte do diskusie púšťajú celebrity ako Kemka či Kováč.

 
 

Kováč ako špecialista nie len na rap ale aj na genetiku

“My ako Slovania máme genetiku, ktorá má…  máme predispozície chovať sa tak, ako sa chováme, veľakrát. Lebo vidíš v slovanských národoch, vidíš tie isté črty, proste správame sa troška inak ako Západná Európa, a preto sme dovolili, aby sme po 2. sv. vojne ostali v socialistickom bloku a Západná Európa ostala tam, kde ostala.”

Kováč tak od dnešnej doby nie je len tvrdým raperom ale taktiež špecialistom na genetiku a uvedomelosť jdnotlivých národov a národností.

zdroj: https://www.hlavnespravy.sk/raper-vec-slovania-su-menej-uvedomeli-ako-zapadoeuropania/1459894

Súvisiace články

Mistrik: Multikulturalizmus obohacuje krajinu

Andrej

Sú v strane Obyčajní ľudia skutočne obyčajní ľudia?

Andrej

Stál Kiska v Tatrách na čele organizovanej zločineckej skupiny ?

Andrej

1 komentár

Čo 16. septembra 2018 at 10:15

Tá trubka nevie o čom hovorí.Debil na entú.

Odpoveď

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..