utorok, 30 mája, 2023

Kramár sa objavil v košickom podniku. Rozzúrení východniari sa sním nemaznali!

Posledné články

Kramár sa objavil v košickom podniku. Rozzúrení východniari sa sním nemaznali!

Foto: Emil Vaško

Známi herec Maroš Kramár sa spoločne s partiou umelcou vybral do Košíc. V Košiciach sa nedávno konal Filmový festival ARTFilm. Kramár si tak túto slávnostnú udalosť nenchal újsť. Herec využil svoj voľný čas a navštívil výchýrený podnik v centre Košíc. Tam sa odfotil s čašníčkou. Po fotke však nasledovala mimoriadná sprcha kritiky, ktorá herca šokovala.

O vychodniaroch je jasne známe, že sú hrdý nato odkiaľ pochádzajú. Vtípky o východe ich vytáčajú do bezvedomia. Aj Kramár si rád zavtipkuje na adresu východniarov. V relácii Inkognito to zaznelo niekoľko krát.,

Kramár sa objavil v košickom podniku. Rozzúrení vychodniari sa snim nemaznali!

Ja mám rád východniarov, tí su všade,“zahlásil ironicky herec, ktorý pokračoval dalej. Ja som si už na nich zvykol. Kam som prišiel, tam boli,“vyjadril s posmechom herec.

Aby sa v relácii situácia zjemnila na Kramárové vychodniarske vtípky zareagovali aj dvaja východniari Michal Hudák a Marián Čekovský. ,,Aj si všimni, že sme v každej budove. Exit, exit, exit. To je východ, výýýchod!“ nedal sa Hudák.

Kramárové slová si východniari zapamatali a po príchode do Košíc mu nič nedarovali. Kramár sa ochotne odfotil s mladou čašníčkou, ktorá ho priateľsky objala. Popisok mal byť vtipný no pravdepodobne to východniari s humorom nezobrali a Kramár dostal poiadnu spršku kritiky.

,,Navšťivic naš šumni varoš, došol šracko menom Maroš. Jak tu zbadal naše čaje,  takoj skrikol: HEJ, TO CO JE? “Šumne sce a ňetuctove, to ňemame v Bracislave.  Naj še stracim, ak som klamar, hutorim pravdu, tvuj Maroš Kramár,“

,,Už lem ty ši nam tu chybel,“napísal pán Andrej. ,,Šracko? Skôr sra*ko, nadávať na východniarov, kecať – FUJ, vyhodiť ste ho z podniku mali!“ rozčúlila sa pani Iveta.

O hercovi je známe, že si servítku pred ústa nedáva. Naposledy zhodnotil ĽSNS a tak isto rád kritizuje lídra SNS Andreja Danka

Kritika politikov od Maroša Kramára

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

2 KOMENTÁRE

  1. A Kramara najdete len v Bratislave a Prahe. Ubožiak čo mu bolo dobre za každeho zriadenie. A teraz sa tu vyvyšuje nad vychodnarov. Ma mu streliť po tej zapredanej papuli.

  2. Kramára absolútne nemusím, ale ten článok je plný pravopisných chýb. Myslím, že vzdelanosť – aj novinárov – na Slovensku prudko klesá.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články