nedeľa, 28 novembra, 2021

Krutá realita z NR SR. Romana Tabák na „ostrí noža“ tohto politológa?

Posledné články

Poslankyňa Romana Tabák z klubu OĽaNO sa stala známou ešte pred tým než vstúpila do politiky. Pred politickou kariérou budovala svoju športovú kariéru ako tenistka. V juniorskej kategórií patrila medzi najlepšie tenistky sveta. V roku 2008 sa prebojovala do semifinále Wimbledonu a taktiež v ženskej kategórií vyhrala šesť turnajov ITF v dvojhre a päť v štvorhre.

Maximom jej kariéry je 240. miesto vo WTA, ktoré sa jej podarilo získať v roku 2012. No dnes je všetko úplne inak. Do politiky sa dostala na kandidátnej listine strany OĽaNO na mieste 44.

 

No v posledných hodinách sa stáva známejšou než je dokonca tenistka Dominika Cibuľková. No nie v športe, ale svojím vystúpením v NR SR. Romana Tabák v rozprave reagovala na Juraja Blanára (Smer-SD), kde povedala:

„Pán opozičný poslanec Blanár, prepáčte ale obsah vašej rozpravy je v preklade pre tých, ktorí nerozumejú. Blá blá blá, blá blá blá blá blá a ešte som zapamätala že blá blaá… blá blá… Ďakujem.“ Povedala Romana Tabák.

 

Celý jej výstup je dostupný nižšie na videu.

 

Romana Tabák blá blá blá..

K reakcii poslankyni zareagoval aj politológ Martin  Jakubec vo svojom videu na Romanu Tabák satirizoval.
Marin Jakubec: „Pi, pi, pi, pi… Ďakujem.“

Viac vo videu.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články