pondelok, 24 januára, 2022

Kto je ženou Andreja Kisku?

Posledné články

Kto je ženou Andreja Kisku?

Kto je ženou Andreja Kisku?
Kto je ženou Andreja Kisku?

 

Kisková politická kariéra v skratke

Andrej Kiska je v súčasnosti prezidentom Slovenskej republiky. V roku 2014 sa ako nezávislý kandidát zúčastnil volieb na prezidenta.

Dobrý imidžom mu bola jeho organizácia Dobrý anjel. Hoci kandidátov bolo požehnané Kiska sa nakoniec dostal do druhého kola s Robertom Ficom. Práve kauzy a jednofarebná vláda paradoxne pohoršila vtedy jednému z najpopulárnejších politikov a nakoniec sa výhre mohol tešiť kandidát Andrej Kiska, ktorý sa pre voličov zdal ako nová iskierka nádeje pre. Budúcnosť Slovenska.

Úlohou politikov je akceptovať prácu novinárov
Úlohou politikov je akceptovať prácu novinárov

Po rokoch sa však voliči utvrdili, že Kiska je viac pro-americkým politikom a jeho hodnoty sú viac orientované k západu. Všetko čo je Východné môže predstavovať hrozbu. Aj za takéto myslenie ho podporuje Denník N čí týždeň, ktorí ho skutočne považujú ako za významného politického anjela aj keď sa na Kisku v poslednej dobe ukázalo množstvo káuz. Naposledy prehral súd o pozemok s doktorom Jánom Francom. Kandidát za prezidenta Štefan Harabin dlhodobo poukazuje na pochybnosti spojené s Andrejom Kiskom a nazval ho Kiska s tromi K.

Andrej Kiska sa v súčasnosti chystá do vyššej politiky a ma aj premiérske ambície. Dlhodobo sa rozprávalo o spojení a návrate Mikuláša Dzurindu a Ivana Mikloša, ktorí by spoločne s Andrejom Kiskom založili pro-európsku stranu. Nakoniec sa však v kuloároch len suskalo a reálnejšie je spojenie Kiska, progresívne Slovensko a spolu. Michal, Beblavy, Poliačik, Truban a Kiska by tak mohli byť v spoločnom zoskupení v budúcich voľbách. Či mu toto spojenie zabezpečí premiérky post uvidíme v nasledujúcich voľbách.

Kde je Slovenská prvá dáma?

Po voľbách by sa správne očakávalo, že žena prezidenta ktoréhokoľvek štátu bude usilovne spĺňať atribúty a post prvej dámy. Kiska je však v prezidentskom paláci sám. Žena Andreja Kisku sa prakticky vzdala postu prvej dámy a chcela sa venovať viac deťom ako tomuto postu. Ostala tak v Poprade aj s 3 deťmi.

https://www.youtube.com/watch?v=gMhTp8tGegI

Trump ma Melanie, Macron ma Brigitte, Kiska je slameným vdovcom

Andrej Kiska svoju ženu vidí len cez víkendy, keď za ňou chodil prezidentským špeciálnom každý týždeň do Popradu. Pravdepodobne to jeho v poradí druhej žene a „tieňovej“ prvej dáme vôbec nevadí. Kiska tak chodí k žene na otočku. Je naozaj záhadou prečo sa Kiskova žena nenasťahovala spolu s deťmi do Bratislavi.

Kto je Kiskova žena ?

MARTINA Kiskova je druhou ženou prezidenta Andreja Kisku. Študovala na ekonomickej fakulte na škole Mateja Bela v Banskej Bystrici a získala titul Ing. S Andrejom Kiskom majú spolu 3 deti. Po vstupe do politiky sa Martina KIskova rozhodla ostať v politickom ústraní. Chcela sa venovať deťom zatiaľ čo jej muž Andrej Kiska spĺňa prezidentskú funkciu v paláci sám. V roku 2014 viedla charitu Dobrý anjel. Kvôli kandidatúre Kisku od 1.júna 2013 prevzala funkciu predsedu správnej rady nadácie.

https://www.youtube.com/watch?v=adCf8mcglNs

zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/Martina_Kiskov%C3%A1

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články