Slovensko

Kto je ženou Štefana Hríba?

Kto je ženou Štefana Hríba? Štefan Hríb je človekom mnoho tvári a zamestnaní Vyrastal v bratislavskej Petržalke a v rokoch 1979-1983 študoval na gymnáziu. Štefan Hríb...

Written by Andrej
· 2 min read >
Kto je ženou Štefana Hríba?

Kto je ženou Štefana Hríba?

Kto je ženou Štefana Hríba?
Kto je ženou Štefana Hríba?
Štefan Hríb je človekom mnoho tvári a zamestnaní

Vyrastal v bratislavskej Petržalke a v rokoch 1979-1983 študoval na gymnáziu. Štefan Hríb pokračoval dalej v štúdiu na Elektrotechnickej fakulte v Bratislave, kde sa zaoberal odborom mikroelektrika.

Po skončení školy sa Hríb zamestnal v Elektrotechnickom ústave Slovenskej akadémie vied. V praktickosti však Hríb zo svojou profesiou nebol moc spokojný. Ťahalo ho to viac k novinárčine a tak sa nakoniec Hríb pobral cestou novinára. Od roku 1991 sa stal korešpondentom českých Lidových novín. Hríb sa na túto prácu naozaj hodil a zdal sa byť talentom. V postupnosti Hríb okúsil aj dalšie zamestnania spojené s novinárstvom. Od roku 1993-1998 bol moderátor a komentátor na Rádiu Slobodná Európa v Mníchove a v Prahe.

Po 5 rokoch sa plný odhodlaní pustil do šefredaktorstva týždenníka Domino fórum. Hríb sa po toľkých rokoch rozhodol založiť vlastný časopis, ktorý nazval týždeň. Stal sa tak šéfredaktorom a spoluzakladateľom. Skúsenosti šefredaktora už okúsil v Domino forum a tak sa rozhodol ísť do svojho projektu a časopisu týždeň. Od roku 2004 sa Hríb preslávil diskusnou reláciou Pod lampou. Práve diskusná relácia poukázala na Hríbovú pro-západnú politickú orientáciu. Hríb vo svojej diskusnej relácii rozoberá mnohé témy.

USA sú najsilnejšia krajina sveta
USA sú najsilnejšia krajina sveta

Ak však ide o politické témy jeho diskutujúci sa v praktickosti ničím neodlišujú. Práve naopak. Diskusia si ide v jednej protiruskej línii (samozrejme ak ide o Globálnu politiku). Tak v relácii pod lampou často vidíme politikou pravice či rôznych komentátorov z Denníku N, Týždňa či Aktualít. Ak sa Pod Lampou problematizuje politickou témou verte či neverte je to stále o tom istom.

Fico, korupcia, Rusko ako nepriateľ, Putin je najväčšie zlo, Kiska dobrý anjel. Politický diskutujúci sa tak skoro zhodnú na úplne všetkom. Naopak treba Hríba pochváliť, že svoju reláciu Hríb púšťa live.

Takže v tomto prípade nemôže byť nič zostrihané a každý jeden názor sa už jednoducho nedá vrátiť späť. Pod Lampou je v praktickosti intelektuálna liberalistická kaviareň ľudí, ktorí vnímajú politické okolie zásadne pravicovo. Diskusia však nie je vedená v kaviarni ale v štúdiu. Hríb vydal aj knihy ako Bláznivý život či knihu Medzi nebom a peklom, kde sa venoval rozhovorom s bývalým arcibiskupom Robertom Bezákom. Hríb je vo svete mainstreamu považovaný za úspešného novinára. Patrí mu teda 7 novinárskych ocenení. Medzi, ktoré patrí napríklad Novinárska cena z roku 2014 za najlepší rozhovor s Karolom Sidonom: Svet Rabína.

Kto je ženou Štefana Hríba ? A jeho bláznivý život

Ako každý intelektuál aj Hríb si občas rád vypije. Najväčší mediálny záťah sa Hríbovy podaril v roku 2012, kedy sa v jednom Bratislavskom podniku až extrémne uvoľnil. Najprv sa snažil baliť ženy v podniku ku ktorým si sadol. Následne si podgurážený šéfredaktor objednal pivo. Pravdepodobne sa Hríb snažil ženy ohúriť. Zatiaľ čo ženy išli tancovať Hríb si na nich počkal trošku inak ako ostatní gentlemani. Opojený alkoholom sa rozhodol oddýchnuť si v bare a zadriemal. Následne ho zobudil vyhadzovač, aby odišiel. Príliš na to však nereagoval. Nakoniec sa Hríb sám rozhodol odísť. Hríb je teda poriadne číslo. Hríb v súčasnosti nemá žiadnu ženu a nikdy nemal ani manželku. S veľkou pravdepodobnosťou ma však Hríb rád kolektív žien a určite by si v budúcnosti ženu rád našiel.

zdroj: https://sk.wikipedia.org/wiki/%C5%A0tefan_Hr%C3%ADb, https://www.topky.sk/cl/100313/1335754/Opity-Hrib-ako-atrakcia–Odhalena-hrud-a-zvesena-hlava-

 

 

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *