">Kto ovláda Rusko? Vladimir Vladimirovič Putin | PICUS Capital
Image default

Kto ovláda Rusko?

Kto ovláda Rusko?
Kto ovláda Rusko?
 
 
 
 

Rusko (Россия) alebo skôr Ruská federácie (Российская федерация) je samostatný a zvrchovaný štát, ktorý je riadený prezidentom a vládou. Ide o demokratický systém vlády, ktorý je označovaný ako polorezidentská vláda.

Niečo takmer totožné majú aj Spojené štáty Americké.

 
 

 

Kto ovláda Rusko?

Ako som už vyššie spomínal tak Ruská federácia je pod správou prezidenta a vládou. Prezident Ruska je: Vladimir Vladimirovič Putin, ktorý bol po štvrtý krát volený za prezidenta. Čiže je vidieť že kto ovláda Rusko. Je to práve Vladimír Putin, ktorý postavil Rusko na nohy. Stal sa prezidentom dňa 7. mája 2018. No avšak riadenie Ruska je tiež v moci demokratického parlamentu pod vládou na ktorej čele stojí premier Dmitry Medvedev.

 

Vladimir Vladimirovič Putin

Najúspešnejší Ruský politik a zároveň aj najúspešnejší prezident Ruska, ktorá pozdvihol Rusko. Je to najviac ocenený predstaviteľ štátu na svete. Je najviac predstaviteľ štát do role najmocnejšieho muža planéta a takmer 11 až 12 násobne krát označený za najvplyvnejšieho muža planéty.

Putin za svoju docela dlhú kariéru spravil úžasné veci pre Ruskú federáciu ako aj pre jej občanov. O tom čo spravil Putin pre Rusko sa môžete dočítať v tomto článku: Čo urobil Putin per Rusko? 

 

Kto ovláda Rusko?

Ide o to že vodcom Ruska je rozhodne Putin. Samozrejme aj Stalin je neodmysliteľnou súčasťou Ruskej histórie. Avšak Putin modernizoval svoj štát, priniesol do krajiny ľudskú tvár, ekonomicky zlepšil hospodárstvo, nadviazal enormné ekonomické vzťahy a najme diplomatické. Zlepšil životnú úroveň ľudí, ktorú Rusom dnes môže závidieť západ. Áno také je rusko moderné a s ľudskou tvárou. 

 

Dmitrij Anatolievič Medvedev

Dmitrij Anatolievič Medvedev (Дми́трий Анато́льевич Медве́дев) je Ruský politiky a premiér a to v poradí desiaty. Vyštudoval za právnika a to za kandidátka právnych vide. Narodil sa v dnešnom Petrohrade.

Do politiky vstúpil 8 mája 2008. Jeho politická kariéra bola veľmi rýchla a stal sa premiérom Ruskej Federácie ale taktiež aj prezidentom v období kedy zastupoval Vladimíra Putina.
Je to taktiež ako aj Putin veľmi úspešný Ruský politik.

Dimitrij Medevedev sa taktiež postaral o úspešnosť Ruska. A to najme reformami a novými zákonmi, ktoré sa postarali o rýchlejší rozvoj Ruska.

 

 

Kto ovláda Rusko ten má krásnu zem v rukách

Rusko je nádherná a bohatá krajina, ktorej západ môže len závidieť. Je najme úspešná zem v rukách úspešných ľudí, ktorí ju vedia riadiť.

Západ môže závidieť dnešnému Rusku:

Odporúčame tento článok: Sankcie ako zbraň alebo hlúposť západu?


Zdroj: 
https://sk.wikipedia.org/wiki/Dmitrij_Anatolievič_Medvedev
https://sk.wikipedia.org/wiki/Vladimir_Vladimirovič_Putin

Súvisiace články

Európska Únia na pokraji konca?

Andrej

Mayová: Dvaja podozriví z otravy Skripaľových sú dôstojníci ruskej vojenskej rozviedky

Daniel

VIDEO: Je stále správne dovoliť vyzbrojovať deti v USA?

Daniel

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..