utorok, 30 mája, 2023

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka? Je to USA alebo Soros?

Posledné články

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka? Je to USA?

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka? Je to USA?
Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka? Je to USA?

 

Blížia sa nám parlamentné voľby a politické strany sa na ne pomaly pripravujú. Igor Matovič založil hnutie „Odvážne“ s ktorým chce presvedčiť kresťanských voličov. Proaktívne sa k voľbám postavila strana Mariána Kotlebu. No Richard Sulík z SaS ako keby to vzdal a viním-kou nie je ani Béla Bugár. No strana Smer-SD ako keby nevedela na akej strane politického smerovania pôsobí.
Základným kameňom tejto strany je Róber Fico. Aj keď sa to nemusí každému páčiť, ale je to tak. Problém pre smerovanie tejto strany môže byť práve jej liberálne krídlo. Tým liberálnym krídlom je Peter Pelegríni a Miroslav Lajčák. Tí sa snažia skôr osloviť liberálnejšie obyvateľstvo a mladých voličov.
Je teda problém ako sa strana Smer-SD rozdeľuje? Alebo je to práca niekoho iného?

 

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka?

Už pred rokom sem vás informovali o mailových správach v ktorých figurovalo meno Miroslava Lajčkák. Čo je na tom zaujímave išlo práve o e-mailovú poštu Hillary Clintovoej a finančníka Georga Sorosa (Gorge Soros). Ale o čo vlastne išlo?

Portále WikiLeaks zverejnil informáciu o uniknutej e-mailovej pošte 2576 uniknutých dokumentov. Uniknuté dokumenty usvedčujú maďarského finančníka Georga Sorosa z ovplyvňovania volieb do Európskeho parlamentu a to najme pomocou svojich organizácia ako je napríklad Open society fundation (Nadáca otvorenej spoločnosti). Dokumenty nasvedčujú tomu, že išlo o ovplyvňovanie volieb v roku 2014.
Išlo najme o finančnú podporu politikov, ktorý súhlasia s presvedčením Georga Sorosa. No aj ovplyvňovanie tích ktorý s nesúhlasili.

Na tej lepšej strane sa ocitla aj bývala senátorka za štát USA Hilarry Clintonová.

Soros Clintonová
Soros Clintonová – Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka

Aktivisti Georga Sorosa spoli s Hillary Clinotovu siahajú do čias keby Bola Clintonova ministerkou zahraničných vecí USA. Podľa zdrojov ju mal Soros presviedčať k tomu aby zasiahla do Albánskej politiky. B tom čas v danom kraji prebiehala kríza. A Soros požiadal Clintonovu aby navrhla niekoho kto sa ujme vyriešenie tohto problému.
George Soros píše v maili pre HIllary:

„Milá Hillary, v Albánsku nastala vážna situácia, ktorá si zasluhuje pozornosť vlády USA. Myslím, že by sa mali urobiť dve veci. Jednak by mala byť využitá autorita medzinárodného spoločenstva, aby došlo k zmierneniu tónu a predišlo sa demonštráciám. Po druhé by mal byť vymenovaný vysoký európsky úradník, ktorý bude vyjednávať,“

 

A tu sa nám zrodil Lajčák!

Na podnety Sorosa sa tak aj stalo. Hillary Clintonová odporúčila na menovania práve ministra zahraničných veci SR Miroslava Lajčáka.
Kontakt medzi Hillary a Sorosom fungoval do odhalenia kauzy. Nevie sa či sa tak nedeje aj dnes. No už v čase prispel Soros organizácií Priorities USA Super PAC, ktorá podporovala voľbu Clintonovej do Bieleho domu. Teda sa podieľal na spolufinancovaní prezidentskej kampani Clintonovej, keď daroval vyššie spomenutej organizácií sedem miliónov. No celkovú svoju podporu vyjadril darovaním 25 miliónov americkým demokratom.

No Soros financoval viacero mimovládnych a neziskových organizácií. Napríklad aj Black lives matter, ktorá upozorňuje na nedbalé zachádzanie policajtov k černošskej komunite. Daroval tak 650 tisíc dolárov a to skončilo násilnými protestami.

 

Soroš
Soros – Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka

Soros mal údajne svoje plány aj z Izraelom.
Mal podporovať konanie Izraelského štátu tak, aby ukázal svoje rasistické správanie.

No neostalo to len pri Izraelskom štáte. Soros údajne podporoval aj palestínske organizácie, ktoré mali mať pochybné akcie aj v pásme Gazy. Čo môže byť vážny problémom.

 

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka?

George Soros je bez pochyby veľmi významným a mocným miliardárom, ktorý ovplyvňuje politické dianie. No nikto by si nepomyslel to, že ho zaujíma aj Slovenská politika. Miroslav Lajčák koná pro-Americky a najme liberálne čo sa Sorosovi môže hodiť. No Soros mal ambície na Slovensku oveľa skôr.

Havel Soros
Havel Soros

Kiska a Soros
Kiska a Soros

Radičová Soros
Radičová Soros

Clintonová Lajčák
Clintonová Lajčák

Dzurinda Soros
Dzurinda Soros

Soros Kováč
Soros Kováč – Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka

Soros na Slovensku
Soros na Slovensku

Kiska Soros
Kiska Soros

 


Zdroj: https://hnonline.sk/svet/817182-unikli-tisicky-dokumentov-podla-ktorych-mal-soros-manipulovat-politikov

Kto riadí politické kroky Miroslava Lajčkáka

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články