utorok, 30 mája, 2023

Kto stojí za Marošom Šefčovičom?

Posledné články

Kto stojí za Marošom Šefčovičom?

Kto stojí za Marošom Šefčovičom?
Kto stojí za Marošom Šefčovičom?

Voľby sú za dverami a nám sa postupom času otvárajú jednotlivé možnosti nazrieť do preferencii jednotlivých voličských kandidátov. Aj, keď preferencie neznamenajú finálny výsledok volieb stále ide o údaj, pri ktorom sa riadia jednotliví kandidáti, ako pokračovať vo svojej prezidentskej kampani.

 

Do volieb ostáva necelý mesiac

Zatiaľ, čo Robert Mistrík svoju kampaň odštartoval už v lete mnoho prezidentských kandidátov sa hlavne sústredí na posledné týždne. Pretovidíme ostrý mediálny boj jednotlivých kandidátov. Dokonca sa začal aj veľký a významný boj medzi pravicovými kandidátmi, ktorí sa mali spojiť podľa lídra Obyčajných ľudí. Práve líder obyčajných ľudí Matovič sa obáva, že do druhého kola sa nedostane ani jeden kandidát. Po spojení síl Čaputovej a Mistríka by boli šance určite lepšie. Nakoniec však budú bojovať proti sebe. Silnými a významnými favoritmi sú práve dvojica Čaputová a Mistrík, ktorí vsadili na špičkový marketing.

Na druhej strane Štefan Harabin ďalej natáča videá, a tak isto sa plnohodnotne venuje komunikácii s ľuďmi či už v realite alebo na sociálnej sieti. Ďalším favoritom je Maroš Šefčovič, ktorý svoju kampaň začal určite neskoršie ako jednotliví kandidáti. To mu však významne nepohoršilo a Šefčovič je jasným favoritom v jednotlivých prieskumoch.

 

Práve diplomatické a komunikačné znalosti vie dokonale využiť Šefčovič vo svoj prospech. Vie sa dokonale diplomaticky vyhnúť nepríjemnej otázke a na druhej strane vie na otázku jasne a zreteľne odpovedať. Šefčovič, Mistrík a Čaputová sa však v žiadnom prípade neodlišujú svojou proeurópskou náladou. V praktickosti je z týchto troch kandidátov najviac proeurópsky práve diplomat Šefčovič.

 

Kto stojí za Marošom Šefčovičom?

Krajniak, Čaputová či Mistrík sa čoraz viac snažia využívať jednotlivé spoty na zoznámenie sa s verejnosťou. Týmto sa chcú dostať viac pod kožu k perspektívnemu voličovi. Šefčovič v tejto otázke tak isto nezaháľa. V krátkom minútovom spote Šefčovič otvorene priznáva kto za ním stojí. Týmto videom chce Šefčovič akoby poukázať na svoju ľudskejšiu ne diplomatickú tvár obyčajného a slušného Slováka.

V spote sa objaví jeho manželka, ktorá vypráža rezne, matka kandidáta a samozrejme nesmie chýbať Maroš Šefčovič, ktorý si v domácom úbore užíva svojich najbližších. Spot sa samozrejme vedie v tradičnom a kľudnom duchu Nedele, ktorý má poukázať na tradičnú rodinu, hodnoty a na ľudskosť skúseného diplomata, ktorý chcel na oko odhaliť rodinné tradície.

 


Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=66hN59dRm8c.
Kto stojí za Marošom Šefčovičom

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články