Slovensko

Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svätého otca prekvapili poslancov

Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svatého otca prekvapia poslancov Milujú ho a druhý ho nenávidia. Aj takúto vizitku má v...

Napísal Andrej · 1 min read >
Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svätého otca prekvapili poslancov 1

Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svatého otca prekvapia poslancov

Milujú ho a druhý ho nenávidia. Aj takúto vizitku má v súčasnosti svatý otec Marián Kuffa. Pred nedávnom bol Kuffa médiami ospevovaný človek. Akonáhle sa postavil proti liberálnym krestanom a lgbti mnohý liberáli ho začali priam nenávidiet. Dnes je katolícka cirkev rozhádaná. Jedna čast Kuffu obhajuje kvoli jeho jasnému konzervativizmu. Druhá strana by si najradšej želala Kuffu nevidiet.

Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svatého otca prekvapili poslancov

Marián Kuffa dlhodobo hovoril o Istanbulskom dohovore ako o jednom s možných narušitelov Slovenskeho konzervativizmu. Kuffa bol tak jasným odporcom. Kuffa v liste podakoval všetkým 93 poslancom, ktorý zahlasovali proti Istanbuslkému dohovoru.

List Mariána Kuffu

 
 

Vážení predsedovia politických strán, vážení 93 – statoční poslanci NR SR,

Týmto listom Vám úctivo všetkým ďakujem, že ste dnes vyslali opäť jasný signál do EÚ a celého sveta, že hoci sme len maličký národ, stále sme národ suverénny, ktorý si nie len chce, ale aj vie odvážne brániť pravé hodnoty – dedičstvo našich otcov.
Sme dnes na križovatke dejín nášho národa, ba možno aj celej Európy.
A ste to práve Vy, ktorí ste dnes znova múdro a odvážne odmietli ID v parlamente. V ID je prefíkane ukrytá škodlivá ideológia gender, ktorá je:

1.Proti Bohu.

2.Proti solídnej vede a zdravému rozumu.

3.Proti prírode.

Tohto roku je to už druhá výchovná facka, ktorú znova v NR SR dnes dostal extrémny liberalizmus.

Tretiu výchovnú facku by mohol ešte Vaším pričinením dostať, ak opäť v parlamente spoločne podporíte v týchto dňoch protipotratový zákon.

Tieto 3 výchovné facky, by mohli byť pred voľbami veľmi užitočné, možno aj rozhodujúce. Nazdávam sa, že práve to by ešte lepšie zorientovalo a zmobilizovalo celý náš národ správnym smerom, na tej dnešnej križovatke.

Vy ste tí, ktorí teraz rozhodujete o budúcnosti našich deti. Aj o tom, či budú, alebo nebudú vychovávané v „genderovom hnoji“, alebo v kresťanských hodnotách.

Vyprosujem Vám znova veľa múdrosti a odvahy v tieto dni.

Verím, že spoločne liberalizmus porazíme.

Tiež verím, že po Vás zostane hlboká historická a hodnotová stopa, za čo Vám budú vďačné aj budúce generácie a odmení Vás aj Všemohúci Boh.

S úctou a vďakou, v modlitbách

Marián Kuffa
Farár Žakovce

Zdroj: https://www.svetlosveta.sk/slider/marin-kuffa-podakoval-vsetkym-93-poslancom-ktori-hlasovali-proti-istanbulskemu-dohovoru/?fbclid=IwAR1BMPafU6IA6YMbcD-Y3fGzlL3a1y4Hq0zQVCW13zbYeE8svp4fi1S024I

foto: NR SR SITA, Marko Erd

https://www.svetlosveta.sk/cirkevasvet/spravodajstvo/vasecka-kuffa-a-kotleba/ Marian Kuffa

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

2 Replies to “Kuffa odoslal list do NR SR! Slová svätého otca prekvapili poslancov”

  1. Prepáčte pán autor, ale v tomto zavádzajúcom článku máte veľa chýb. A to nielen gramatických, ale aj obsahových.
    Pr.: Marián Kuffa (chvalabohu) nie je Svätý Otec. My rímskokatolíci máme iba jedného Svätého Otca a ním je pápež František.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.