Image default
Slovensko

Kuffa poradil občanom koho voliť v prezidentských voľbách

Kuffa poradil občanom koho voliť v prezidentských voľbách

 

 

Kuffa poradil občanom koho voliť v prezidentských voľbách
Kuffa poradil občanom koho voliť v prezidentských voľbách
Prezidentské voľby

Sú čoskoro za dverami a Slovensko si už 16. marca bude vyberať v poradí už 5 prezidenta Slovenskej republiky. Bude nim buď dáma alebo pán. Už v diskusiách ste mohli postrehnúť “rôznorodosť” názorov na jednotlivé témy. Týmto je jasné, že existuje aj rôznorodosť jednotlivých kandidátov. Práve tieto voľby sú bojom liberálov VŠ národných kandidátov. Ostro sledovaná je aj téma gender ideológie či migrantskej krízy.

Favoritom vo voľbách môže byť skutočne každý. Podľa prieskumov však o prvenstvo budú bojovať Čaputová, Šefčovič, Harabin a Kotleba. Práve tieto 4 mená predstavujú skutočný boj liberálov a narádných kandidátov (aj keď Šefčovič sa hlási k sociálnym SMER-SD netreba zabúdať na jeho prácu v Europarlamente). Práve tieto voľby sa stanú vizitkou ľudu. Zvolia si prezidenta, ktorý bude viac národný, ako európskym alebo si zvolia prezidenta, ktorý bude viac európsky ako národný.

 

 

Ostrá Kritika proti liberálom

Ján Orosch tvrdo skritizoval jednotlivcov (prezidentských kandidátov) priklonených k liberálnym hodnotám. Ďalším človekom, ktorý je zásadne proti gen der ideológii je farár Marián Kuffa, ktorý v kázni akoby ľudom poradil koho voliť v prezidentských voľbách.

“Ako by mal vyzerať ten muž alebo žena? Ten kto si svieti, ako s baterkou na všetky veci a opiera sa o sväté písmo. Ten bude viesť dobre náš národ” vyhlásil Marián Kuffa, ktorý pokračoval ďalej v kázni

 

 

“žiadna ideológia Gender von! To nesmie byť iba diplomat. Musí byť ako bulldozer, ktorý sa otočí a s radlicou vytlačí ten liberálny hnoj. Tú ideológiu Gender. Von zo Slovenska! Takých poslancov a kandidátov za prezidenta treba voliť” Týmto Kúffa jasne poukázal, že je proti voľbe liberálnych kandidátov.

“Ten, kto sa otvorene hlási k Istanbulskému dohovoru nevoľte ho. Môže byť tip top diplomat nevoľte ho. Ten kto vie, čo je Gender a podporuje Gender je vlastizradca. Či to bude prezident, europoslanec alebo poslanec NRSR. Pácha tak ťažký hriech, lebo národ uvádza do omylu”

zdroj: https://www.facebook.com/magazin1.sk/videos/1106599796185316/,https://www.infovojna.sk/article/video-prezident-musi-byt-buldozer-ktory-vytlaci-zo-slovenska-liberalny-hnoj-a-gender-ideologiu

Súvisiace články

Mistrík odovzdal kancelárii NRSR 26 885 podpisov

Andrej

Harabin: Je priame a smrteľné ohrozenie občanov Slovenska, existencie nášho suverenného štátu a celého národa…video vo vnútri

Andrej

Nicholsonovej „tradičná chatka“ neuvedená v majetkovom priznaní

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..