Slovensko

Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto

Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto Milovaný a nenávidený. Otec Kuffa je osobnosťou, ktorá šokuje liberálov v každom smere. Kuffa...

Napísal Andrej · 1 min read >
Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto 1

Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto

Milovaný a nenávidený. Otec Kuffa je osobnosťou, ktorá šokuje liberálov v každom smere. Kuffa je naozaj jasným príkladom konzervativizmu. Na kázňach dlhodobo hovorí o liberáloch, liberálnych kresťanoch či gen der ideológii. Po pár vystúpeniach ho mnoho liberálov začalo odsudzovať. Kazateľ a moderátor Havran dokonca tvrdí, že Kuffa je vyšinutý predátor.

Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto

V kázni v Levoči si opäť Kuffa nezakusol do jazyka. Naopak opäť hovoril o liberáloch, aktivistoch či istanbulskom dohovore. Tak isto sa vyjadril o feminizme, gen der ideológii či zneužívaní súdnej moci. Kuffa tak isto vyzval kresťanov, aby chodili ku každým voľbám. Hlavne aj, preto, aby nepresadzovali liberali svoje hodnoty.

Kuffa v Trnave upozornil, že možno hlása naposledy.

“Liberalizmus, liberalizmus, liberalizmus, taká je pravda. Nebuďme ako mlčiaci psy, ktorí mlčia. Biskupi nemlčte, otcovia nemlčte. Možno nás to bude niečo stáť. Liberalizmus sa vkráda aj do Cirkvi. Kresťanský liberalizmus. Cúvnime 2000 rokov dozadu. Pilát bol originál liberál. Neveril v Boha, chcel ho zachrániť. Keď išlo o jeho funkciu, Ježiša obetoval,”

 
 

“Boh je láska a pravým znakom slobody je láska. Akej skúške boli vystavení prví ľudia? Nevieme,” Fašizmus a komunizmus vznikli z liberalizmu, nie naopak. Je to vzopretie sa vôle Božej. Je to svojvôľa. Svojvôľa končí vždy katastrofou.”

“Nebojím sa, aj keď možno hlásam naposledy. Som pripravený, že mi zotnú hlavu.”

Zdroj: https://zemavek.sk/video-marian-kuffa-o-istanbulskom-dohovore-a-ucasti-na-volbach/,https://www.infovojna.sk/article/kuffa-nebojim-sa-mozno-kazem-verejne-naposledy-som-pripraveny-ze-mi-zotnu-hlavu

Written by Andrej
Lepšie ostať kritický, ako veriť úplne všetkému. Hoci byť v živote naivný je niekedy jednoduchšie. Na druhej strane byť klamaný celý čas ešte horšie. PICUSCapital je malá redakcia, ktorá sa snaží zobudiť ľudí a kriticky poukazovať na danú problematiku. Či už ide o politikov pravice, ľavice. Či sú červený, ružový alebo fialový. Na stránke PICUSCapital dostáva naivita červenú! Lepšie kriticky rozmýšľať, ako veriť všetkému! Profile

4 Replies to “Kuffa vyzval všetkých kresťanov! Prosí ich o toto”

  1. Dnes keby žil Dubček určite ho podporí! Logika mi dá aby som urobil to isté niet čo váhať!

  2. To je tá atómová bomba, pán Kuffa, ktorú nám ponúkajú liberáli a tvária sa, že by chceli vyhrať voľby do parlamentu. A netvária sa, ale dali to do svojho programu – oddeliť cirkev od štátu. To je bomba pre kresťanov, rehoľné sestry, mníchovi, kňazi i biskupi, ale takmer všetci sa tvária, že ich sa to netýka! Výnimkou je najmä pán farár Kuffa, ale stačí to pre boj s lavínou, ktorá sa valí z médií, mimovládok, opozície, politológov. Nepočuli sme, čo to znamená pre miliónov veriacich, ale počuli sme, že v Londýne pribudlo 423 mešít a ubudlo 600 kostolov. Aká bude naša budúcnosť? Na otáľanie už niet čas, lebo lavína silnie, útočí klamstvami, osočovaním, obviňovaním. Mlčanie, ľahostajnosť, váhanie oponentov im veľmi vyhovuje, lebo na manipuláciu sú majstri sveta.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.