štvrtok, 27 januára, 2022

Kultúr Blog: Špinia o nás a manipulujú verejnou mienkou. Podávame trestné oznámenia! Čo sa stalo?

Posledné články

Kultúr Blog: Špinia o nás a manipulujú verejnou mienkou. Podávame trestné oznámenia.
Konečne sme sa toho dočkali. Aj konzervatívci vedia hájiť svoje názory právnou cestou. Tak sa rozhodli v redakcii Kultúr Blogu a podávajú trestné oznámenie na novinárov, ktorý využívajú svoj vplyv na špinenie Kultúr Blogu.

Podľa videa môžeme usúdiť, že trestné oznámenie bolo podané na Zuzanu Kovačič Hanzelovú (SME). A teda manželku Michala Kovačiča (Markíza). Tá sa mala nepravdivo vyjadriť o redakcii Kultúr Blog. No podľa videa Lívie je zrejmé, že nemusí byť jediná, ktorá dostane do schránky predvolanie na políciu.
Medzi ďalšou osobou môže byť aj Veronika Cifrová Ostrihoňová, ktorá je manželkou Mateja Cifru (Sajfa).

 

Kultúr Blog Livia Garlačová (Lívia Garčalová – osobný blog) na facebooku uverejnila:

TOTÁLNY AMATERIZMUS SLOVENSKÝCH NOVINÁROK |
Aj pani Zuzana Kovačič Hanzelová a Veronika Cifrová Ostrihoňová sú živým dôkazom, že overovať si informácie je naozaj dôležité. Myslíte si, že sa dočkáme ospravedlnenia?

 

Kultúr Blog na sociálnej sieti facebook uverejnil:

PODÁVAME TRESTNÉ OZNÁMENIA │Kulturblog
Kvôli nepravdivým informáciám sme nútení podať trestné oznámenia. Nikdy sme holokaust nepopierali. Za obsah na našej blogovacej platforme zodpovedajú výlučne len autori jednotlivých článkov. Našu vlastnú produkciu zverejňujeme na inom portáli. To platilo stále a mrzí nás, že aj niektorí inteligentní ľudia to odmietajú chápať. Odmietame cenzurovať akýkoľvek blog, kým sa jednoznačne nepreukáže porušenie zákona.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

1 komentár

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články