Image default
Slovensko

Lajčák o prezidentských uchádzačoch: Je tam veľa postáv a postavičiek, ktoré sa tešia, že sa zviditeľnia.

Lajčák o prezidentských uchádzačoch: Je tam veľa postáv a postavičiek, ktoré sa tešia, že sa zviditeľnia.

 

Podpredseda vlády a Smeru-SD Richard Raši je presvedčení o tom že stále môže presvedčiť o tom aby sa Lajčák uchádzal o post hlavy štátu. Raši sa tiež na návšteve OSN snažili presvedčiť Lajčáka o tom aby kandidoval za prezidenta. Vraj lepšieho kandidáta si nevie ani predstaviť.

mirloslav lajcak prezident
Mirloslav Lajčák prezident

 

Pre Tasr Raši povedal:

“Miro Lajčák je z môjho pohľadu výnimočný človek. Keby sa ho podarilo presvedčiť, aby sa na tento ťažký boj dal, v prípade úspechu by bol takým reprezentantom Slovenska na najvyššej medzinárodnej úrovni, akého Slovensko ešte asi nikdy nemalo. Z hľadiska prezentácie SR na medzinárodnej úrovni silnejšieho kandidáta v súčasnosti nemáme,”

Podľa jeho slov je Lajčkák profesionálny diplomat a na chodbách OSN ho chvália.

“Prezident má nenahraditeľnú funkciu v medzinárodnom meradle a z tohto pohľadu je Miro pre mňa jednotka,” uviedol Raši, ktorý fandí všetkým, “aby sme sa pokúsili Mira presvedčiť”.

 

Zdroj: https://www.parlamentnelisty.sk/arena/monitor/Lajcak-o-prezidentskych-uchadzacoch-Je-tam-vela-postav-a-postaviciek-ktore-sa-tesia-ze-sa-zviditelnia-Necitim-potrebu-byt-sucastou-tohto-predstavenia-302888

Súvisiace články

Skutočná príčina pádu Ficovej vlády? Keď Fico začal hovoriť o Sorosovi, okamžite sme ho zastavili

Daniel

Korda: “Vyzerám ako Ch*j”…video vo vnútri

Andrej

Kandidátka na europoslankyňu Martina Šimkovičová: Ak sa nedokáže EU reformovať, zanikne

Andrej

Zanechať komentár

Použitím tohto formulára súhlasíte s ukladaním a spracovaním vašich osobných údajov na tejto webovej stránke v súlade s pravidlami GDPR..