sobota, 22 januára, 2022

Lajčák v Davose šokoval! Vyhlásil aby v Amerike prebehli demokratické procesy!

Posledné články

Lajčák v Davose šokoval! Vyhlásil aby v Amerike prebehli demokratické procesy!
Minister zahraničných vecí a európskych záležitostí Slovenskej republiky Miroslav Lajčák sa včera zúčastnil na Svetovom ekonomickom fóre v Davose.

Lajčák v Davose šokoval

Miroslav Lajčák pre agentúru RIA Novosti povedal, že je potrebné aby sa Venezela stala členom Organizácie spojených národov. Podotýka tak na prehĺbenie demokratických procesov.
Pripomenul najme to, že by niektoré štáty na amerikom kontinente potrebovali demokraciu ako soľ. Nakoľko má zavládnuť demokracia a skončila vláda zločinnej plutokratickej elity.

Terajšie problémy vo Venezuele sú dosť vážne. Nakoľko Maduro pripisuje neúspešnú farebnú revolúciu Americke, ktorá to rázne odmieta, pričom Ruská federácia varuje USA pred intervenciou do Venezueli.
Zrejme si USA chce spraviť z Venezueli druhú Ukrajinu. Problémom pre USA je Rusko, ktoré len tak nedovoli USA robiť si čo len chce.
Všemocnosť a USA vo svetových intervencií skončila.

 

Nehrajme sa, že USA je demokratická?

USA si v dnešných dňoch zobrala na mušku Venezuelu a jej demokraciu. No zabúdame na to všetko čo spáchala Amerika a čo ďalej pácha nie len na svojom územi, ale aj v zahraničí.
Zahraničná diplomacia dokázala len to, že spravila desiatky intervencií do cudzích štátov. Kde nemali akékoľvek povolenie na vstup. Taktiež nezabúdajme ako sa demokracitká amerika správala k vezňom v Guatemale.

Ale aj to ako Bombardovali rôzne štáty a zabíali civilistov a deti. Nedá mi nepripomenúť ani bombardovanie Kosova. A naších občanov na tomto územi.
A tento štát nám má hovoriť o demokracii? A údajne je garantom demokracie a slobody vo svete?

 

Čo spôsobia problémy vo Venezuele?

Dnešné problémy vo Venezuele môžu mať za následok zvýšenú cenu ropy. Nakoľko venezuela leží na 20% zásoby ropy. Čo je dosť veľké číslo, ktoré môže ovyplvniť cenu ropy.
Dnešná cena ropy sa pohybuje na 62 dolárov za barel. No, ak zoberieme do úvahy sankcie USA voči Iránu, tak by sa podľa analytikov mala cena ropy v tomto roku zdvyhnúť o 15-20%. Čo je dosť rázne zvýšenie. No analytici do úvahy nebrali nepokoje vo Venezuele.

Ktoré taktiež zamiešajú karty s cenou ropy. Čo len pomôže štátom, ktoré exportujú ropu.

 

Soroš v Davose? – Lajčák v Davose šokoval!

Je dosť zaujímave, že v Davose dali priestor človeku ako Soroš.
Soroš využil šance a začal okamžite kritizovať Čínsku ľudovú repibliku a Ruskú federáciu.
Soroš pomenoval štáty ako Čína a Rusko za „mafiánske štáty“, ktoré vraj nechcú inovovať. Pričom za inovácie pokladá najme Facebook a Google.

Hlavne správy píšu:

„Na Slovensku už existuje „mapa sociálnych inovátorov“, teda aktivistov Sorosovho impéria mimovládnych organizácií a aktivít…“(Rafael Rafaj)

 

Rafaj: “Táto hlava chobotnice tretieho sektora, zasahujúca do vývoja štátov, má drzosť hovoriť o mafiánskych praktikách?!”

Soroša a jeho aktivity za pomoci Ovorenej spoločnosti hádam netreba predstavovať. Krásnym príkaldom toho ako sa bojuje proti jeho aktivitám je Ruska federácia, ale aj Maďarsko.
Sorošová Open Society, teda otvorená spoločnosť, ktorá je financovaná aj z naších peňazí, a ktorá následne financuje svoje aktiviti, ktoré môžu byť namierené proti krajinám, ktoré neospevujú Americký imperializmus.

Čítaj tiež: Tvrdý odkaz Rafaja! Cigáni sú časovaná bomba


Zdroj:
https://www.hlavnespravy,sk/miroslav-lajcak-v-davose-sokoval-verejne-vyhlasil-ze-bolo-treba-aby-v-amerike-prebehli-demokraticke-procesy/1650905
https://www.hlavnespravy,sk/soros-v-davose-kritizoval-rusku-federaciu-rafaj-tato-hlava-chobotnice-tretieho-sektora-zasahujuca-vyvoja-statov-ma-drzost-hovorit-o-mafianskych-praktikach/1647136
lajčák v davose šokoval

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články