pondelok, 6 decembra, 2021

Lapali po dychu: Blaha ROZMETAL vládnych poslancov na franforce v priamom prenose!

Posledné články

Lapali po dychu: Blaha ROZMETAL vládnych poslancov na franforce v priamom prenose!

„Pozrite si krátky zostrih zo včerajšej ostrej diskusie na TA3, priatelia, hovorili sme o celoplošnom testovaní, stojí to za to

1. Poslankyne z OľaNO a SaS prišli do relácie ako na prvomájový sprievod zahulákať si budovateľské heslá, ale Slovensko dnes potrebuje niečo iné: potrebujeme racionálne argumenty a riešenia.

Zdroj: TA3/archiv

2. Slovensko nepotrebuje pokútne kšefty za 50 miliónov pre trnavské firmičky. Nepotrebuje cirkusanta na poste premiéra. Nepotrebuje teatrálne gestá a vyplakávanie. Potrebujeme funkčný štát a normálnu odbornú diskusiu.

3. Ľudia nemajú dôveru v celoplošné testovanie a ja sa im nečudujem – na jednej strane Matovič odporúča obmedziť mobilitu, na druhej strane idú nahnať celý národ za dva dni do testovacích miestností.

4. Keď takíto nekoneční babráci budú niečo organizovať, tak z toho hrozí akurát hromadné nakazenie populácie. Dnes nie je na mieste slepá poslušnosť, ako očakávali Matovičove „húževnaté hruštičky“ na TA3 – ľudia sa majú právo pýtať a majú právo na odpovede.

5. Pozrite sa, ako sa správajú zástupcovia koalície. Sú nervózni, skáču do reči, vadia sa ako kofy na trhu. Prerástlo im to cez hlavu. Nevedia, čo ďalej. Vláda Igora Matoviča kolabuje. A kvôli nej aj celé Slovensko“ vyjadrenie opozičného poslanca Ľuboša Blahu

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články