pondelok, 6 decembra, 2021

Lekár Bukovský bez servítky! O TOTO prosím Slovákov: „Ešte je čas zastaviť túto nezmyselnú akciu, ktorá vnútila spoločnosti absurdnú tému…“

Posledné články

Lekár Bukovský bez servítky! O TOTO prosím Slovákov: „Ešte je čas zastaviť túto nezmyselnú akciu, ktorá vnútila spoločnosti absurdnú tému…“

Ešte pred nedávnom uznávaný lekár. Dnes za odlišný názor je u premiera Matoviča blbec a konšpirátor. Bukovský sa však nevzdáva a bojuje aj naďalej. Po novom sa Bukovský rozhodol vyzvať Slovákov, ktorí naďalej veria Igorovi Matovičovi aby im ukázal 4 fakty.

Vyjadrenie známeho lekára

„Celoplošné testovanie: Načo, veď testy sú nespoľahlivé?

„POZOR!!! Keďže antigénové testy zachytávajú len tých ľudí s COVID-19, ktorí sú infekční… cca 4450 ľudí dnes z testovania odchádzalo s pocitom, že sú zdraví, ale nie je tomu tak. Sú pozitívni na COVID-19, ale nie sú infekční. …. Preto, PROSÍM, ZOSTANTE AJ S NEGATÍVNYM TESTOM NAĎALEJ MIMORIADNE OPATRNÍ.“

Toto napísal na svojom fejsbúkovom profile terajší predseda vlády Igor Matovič.

Je to priznaním, že testy sú nespoľahlivé: nezachytia asi 30 % ľudí, ktorých PCR testy vykazujú ako pozitívnych a naopak pri otestovaní 4 a pol milióna ľudí „falošne ukážu“ vyše 130 tisíc ľudí ako „pozitívnych“.

Zdroj: Topky/Vlado Anjel

Títo ľudia budú musieť ostať 10 dní v domácej izolácií bez možnosti čo len vyjsť von, hoci nemajú ani príznaky ani nie sú nositeľmi vírusu.

Zdroj: Dr. Igor Bukovský – AKV

Ešte je čas zastaviť túto nezmyselnú akciu, ktorá vnútila spoločnosti absurdnú tému, neprimerane odčerpáva finančné aj ľudské zdroje a nebude mať žiadny relevantný efekt, ktorý by pomohol k riešeniu situácie.

Dr. Igor Bukovský prosí ľudí, ktorí veria vláde, aby premýšľali o ŠTYROCH faktoch, ktoré vyplývajú z vyhlásenia terajšieho premiéra.

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články