piatok, 21 januára, 2022

Lekárova facka SLOVÁKOM! Týmto vyjadrením si Krčmery rozhneval polovicu Slovenska!

Posledné články

Lekárova facka SLOVÁKOM! Týmto vyjadrením si Krčmery rozhneval polovicu Slovenska!

„Strach nás nikam nedostane. Musíme byť disciplinovaní a druhú vlnu nemusíme ani pocítiť“ Povedal to epidemiológ profesor Vladimír Krčméry v špeciálnej relácii TV Markíza. Práve tieto úprimné slová prijali Slováci s nadšením.

Lekár s veľkou charizmou bol pred pár mesiacmi dokonca u médii a politikov akýmsi super-hrdinom. Zdá sa, že lekár mení tvrdenia ako ponožky. Pred pár dňami Slovákom Krčméry vyrazil dych tým, že vakvína je jediné riešenie, ak chcem skončiť s chorobou.

Zdroj: Alphamedical.sk

„Vakcína je jediné riešenie, ak chceme skončiť s chorobou, my musíme zaočkovať celú Európsku úniu!“ Tieto šokujúce slová vyriekol pred niekoľkými dňami epidemiológ

V minulosti pre aktuality tvrdil, že si nevje predstaviť, že očkovanie proti chrípke ani koronavirusu nebude povinné

„Očkovanie proti chrípke ani koronavírusu nebude povinné. Neviem si to predstaviť. Žiaden zdravotný systém neunesie, aby sa pri týchto dvoch chorobách zaviedlo povinné očkovanie, pretože ho následne musíte hradiť zo zdravotného poistenia. Myslím si, že bude dobrovoľné a vtedy už nebude musieť nikto nadávať, že chceme násilím niekoho očipovať,“ povedal Krčméry v rozhovore pre portál Aktuality.sk.

Z Krčméryho pred časom médiá a politici vyrobili bezmála národného hrdinu, jeho veľmi sporné vyjadrenia, kde postupne menil názor, však už pred časom vyvolávali otázniky nielen v laickej verejnosti, ale aj medzi lekármi.

Podpora migrácie, pretože Covid-19?

„Zomrelo asi 200 lekárov a 600 sestier. Z tých 600 sestier boli všetko mladé ženy. Teraz títo ľudia chýbajú a nemá ich kto nahradiť. Ak teda chýbajú, musíme pritiahnuť aj migrantov, a tomu nás COVID-19 začína priúčať.“ uviedol lekár

Zdroj: TASR

 

  Vyhlásenie: Názory autora sa nemusia zhodovať s názormi redakcie Picus Capital. Zodpovednosť za obsah tohto článku nesie výhradne jeho autor. Redakcia Picus Capital nie je zodpovedná za akékoľvek prípadné nepresné či nesprávne informácie v tomto článku.

Viac článkov

3 KOMENTÁRE

  1. Mám to chápať tak, že tí muži, ktorí utekajú do Európy sú všetko zdravotné sestry príp. lekári?
    Francúzsky prezident niekde povedal, že sú to atómoví vedci. Takí kvalifikovaní ľudia si nedokážu nájsť prácu v rodných krajinách? Alebo sa im nechce robiť a nemajú žiadne vzdelanie? Lebo niekto im sľúbil, peniaze, bývanie, ženy? A to všetko bez práce?

  2. Vážim si lekárov ktorí si vážia ľudí, ale pán doktor, toto čo vy tu hovoríte sú bludy dnešnej pojašenej doby a v prospech čoho si , alebo kohosi s kým ja a mnoho rozumných ľudí nesúhlasí. Ako zahynuli pandémie ktoré zasahovali ľudskú spoločnosť, keď ešte ani neexistovali očkovania, ako zahynul mor, jednoducho prišiel a aj skončil. Áno zahynulo mnoho státisicou ľudí ale mor skapal. Dnes v modernej dobe sa tu riešia skutočnosti čo nemajú žiadnu rozumnú podstatu.Skôr tu ide o politikum ako o zdravie.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Posledné články